All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Yeni Tiger King: Nicolas Cage Abdullah Yazıc

Oscar ödüllü oyuncu Tiger King olarak bilinen Joe Exotic’i canlandırmak için hazırlanıyor.

Nicolas Cage, Tiger King rolüyle ilk defa bir dizi projesinde yer alacak. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Amerikalı oyuncu nihayet sesizliğini bozuyor. Nicolas, Netflix’te Tiger King belgeselinin yayınlanmasıyla tanınınan Joe Exotic’e hayat verecek. Gerçek hayatta hayvanat bahçesi işleterek bir dizi kanun dışı işlerin içerisinde olan Tiger King geçtiğimiz günlerde 22 yıl hapis cezasıyla yargılanmıştı.

Bu yıl yayınlanması beklenen dizi sanılanın aksine, çok beğenilen ve popüler olan Netflix’in Tiger King belgeselinden değil geçen yıl yayınlanan Leif Reigstad tarafından yazılmış “Joe Exotic: Vahşi Bir Adamın Dünyasına Karanlık Yolculuk” adlı makaleden esinlenerek yapılıyor. Imagine Television Studios ve CBS Television Studios tarafından çekilen dizi sekiz bölümden oluşacak.

NICHOLAS-CAGE
TV
DIZI
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Yeni Tiger King: Nicolas Cage Oscar ödüllü oyuncu Tiger King olarak bilinen Joe Exotic’i canlandırmak için hazırlanıyor.
05.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yalın'dan yeni şarkı Yalın yeni single çalışması 'Halbuki' ile müzikseverlerle buluşuyor.
06.06.2020
Kültür-Sanat TV'de haziran filmleri "Yaz aylarında film izlenmez" diyenler yanılıyor. Bu filmler hem çok popüler hem de sinema dünyasına yön verecek nitelikte.
06.06.2020
Kültür-Sanat Şiirler tiyatro emekçileri için Salgın nedeniyle kapanan tiyatroların emekçilerine yardım kampanyası.
28.05.2020