All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 11.12.2020 Sanata yeni bir adım Salih Devrim

Sanat dünyasına yeni bir bakış katan shopi go Art, sanatın ve sanatçının sesini duyurmayı hedefliyor.

Kurulduğu yıldan itibaren farklı kültürlerin ve yeni akımların peşinde olan shopi go, sanatın ve sanatçının görünürlüğünü, ulaşılabilirliğini artırmayı amaçladığı yeni platformu shopi go Art ile karşımıza çıkıyor. Çağdaş sanatın keşfedilmesini ve herkesle buluşturulmasını hedefleyen platform aynı zamanda tüm insanların sanatı deneyimleyebilmesi için çalışıyor. Herkesin kendini iyi hissedebilmesi için en az bir sanat eserine sahip olması ve sanatın yatırım aracından ziyade hayatının bir parçası olarak görülmesi fikriyle gerçek sanat anlayışını öne çıkarıyor.

Dijitalleşme çağında sanata yeni bir nefes getiren shopi go Art, güncel bir bakış açısıyla çağdaş tasarımın güçlü temsilcilerini tek bir çatı altında topluyor. Sınırları zorlayan ve yeniliğin peşinde koşmayı amaçlayan platformun önümüzdeki günlerdeki gelişmelerini merakla bekliyor olacağız.

Shopi go Art
Shopi-go
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Sanata yeni bir adım Sanat dünyasına yeni bir bakış katan shopi go Art, sanatın ve sanatçının sesini duyurmayı hedefliyor.
11.12.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Donnie Darko'nun 20. yılı Jake Gyllenhaal, kült haline gelen Donnie Darko filmini 20. yılında anıyor.
23.01.2021
Kültür-Sanat Dünyanın en değerli sanat eseri Dünyanın en pahalı eseri, Amerikalı üniversite mezunlarının borçlarına gönderme yapıyor.
23.01.2021
Kültür-Sanat Kuzuların Sessizliği'nin 30. yılına özel buluşma Kuzuların Sessizliği ile hafızalara kazınan Jodie Foster ve Anthony Hopkins, filmin 30. yılına özel bir araya geliyor.
20.01.2021