All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 21.12.2020 Palmer'dan ilk fragman Merve Girgin

Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Çoğumuz Justin Timberlake’i  müzisyen kimliği ve bize kattığı R&B hitleriyle tanıyoruz. Fakat kendisi aynı zamanda oyunculuk alanında ciddi sayıda projeye imza atıyor. Oyunculuk kariyerine şöyle bir bakacak olursak, çok ses getiren yapımlarda yer aldığını söyleyebiliriz. Facebook’un kurulma hikayesini işleyen Sosyal Ağ, Zamana Karşı, Inside Lewyn Davis, Friends with Benefits, seslendirme yaptığı Trolls ve daha niceleri... 

Yeni projesi ise bu sefer bir drama. Fisher Stevens yönetmenliğindeki film, hapisten yeni çıkan eski futbol yıldızı Eddie Palmer’ın (Justin Timberlake) sorunlu bir evde yaşayan küçük bir çocukla kurduğu arkadaşlığı konu alıyor. 12 yılın ardından Louisiana’daki evine dönen Palmer, annesi tarafından terkedilen küçük Sam’i kanatları altına alıyor. Sam’in cinsel kimlik arayışını da işleyen film ele aldığı konu itibarıyla şimdiden ilgiyi üzerinde topladı. Apple TV+’da yayınlanacak film, 29 Ocak’ta platformda olacak.  

 

justin-timberlake
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Palmer'dan ilk fragman Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.
21.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Justin’in tasarımıyla Crocs Justin Bieber tasarımı klasik Crocs Clogs modeline bayıldık.
08.10.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Donnie Darko'nun 20. yılı Jake Gyllenhaal, kült haline gelen Donnie Darko filmini 20. yılında anıyor.
23.01.2021
Kültür-Sanat Dünyanın en değerli sanat eseri Dünyanın en pahalı eseri, Amerikalı üniversite mezunlarının borçlarına gönderme yapıyor.
23.01.2021
Kültür-Sanat Kuzuların Sessizliği'nin 30. yılına özel buluşma Kuzuların Sessizliği ile hafızalara kazınan Jodie Foster ve Anthony Hopkins, filmin 30. yılına özel bir araya geliyor.
20.01.2021