All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 07.05.2020 Harry Potter geri dönüyor Dilruba Karaköse

Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.

Wizarding World dünyasının bir parçası olarak hayata geçen “Harry Potter At Home”, pandemi sürecinde çocuklar, ebeveynler, bakıcı ya da öğretmenlerin hem eğlenceli hem de büyülü vakit geçirebilmesi adına önemli bir rol üstleniyor. Şimdi de bu girişimin yeni bir kolu olarak Harry Potter and the Sorcerer's Stone, ünlü yıldızlar tarafından seslendirilerek sesli kitaba dönüşüyor. Spotify, Spotify Kids ve harrypotterathome.com’da yayınlanacak olan kitabın ilk bölümünü ise Daniel Radcliffe seslendiriyor. Diğer bölümler Eddie Redmayne, Noma Dumezweni, David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, ve Claudia Kim gibi isimlere emanet.

Harry Potter
Harry Potter At Home
Kitap
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Bir yaz günü rüyası Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.
19.05.2020
Lifestyle Evde konforlu ofis ortamı Evde çalıştığımız dönem devam ederken çalışma ortamınızı verimli hale getirecek 8 dekorasyon önerisi ile karşınızdayız.
14.05.2020
Kültür-Sanat Harry Potter geri dönüyor Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.
07.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Şiirler tiyatro emekçileri için Salgın nedeniyle kapanan tiyatroların emekçilerine yardım kampanyası.
28.05.2020
Kültür-Sanat Rowling'den ücretsiz kitap Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling, yeni kitabı Ickabog'u çocuklar için salgın döneminde online ve ücretsiz olarak yayınlayacak.
28.05.2020
Kültür-Sanat "Normal İnsanlar" TV'de Sally Rooney'ın tüm dünyada satış rekorları kıran romanı ekranlarda.
24.05.2020