All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 07.05.2020 Harry Potter geri dönüyor Dilruba Karaköse

Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.

Wizarding World dünyasının bir parçası olarak hayata geçen “Harry Potter At Home”, pandemi sürecinde çocuklar, ebeveynler, bakıcı ya da öğretmenlerin hem eğlenceli hem de büyülü vakit geçirebilmesi adına önemli bir rol üstleniyor. Şimdi de bu girişimin yeni bir kolu olarak Harry Potter and the Sorcerer's Stone, ünlü yıldızlar tarafından seslendirilerek sesli kitaba dönüşüyor. Spotify, Spotify Kids ve harrypotterathome.com’da yayınlanacak olan kitabın ilk bölümünü ise Daniel Radcliffe seslendiriyor. Diğer bölümler Eddie Redmayne, Noma Dumezweni, David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, ve Claudia Kim gibi isimlere emanet.

Harry Potter
Harry Potter At Home
Kitap
Benzer İçerikler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Kültür-Sanat Martin Margiela’dan sergi sürprizi Ünlü moda tasarımcısı Martin Margiela, ilk kişisel sergisi için tüm hazırlıkları tamamladı.
12.01.2021
Kültür-Sanat Palmer'dan ilk fragman Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.
21.12.2020