All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 07.05.2020 Harry Potter geri dönüyor Dilruba Karaköse

Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.

Wizarding World dünyasının bir parçası olarak hayata geçen “Harry Potter At Home”, pandemi sürecinde çocuklar, ebeveynler, bakıcı ya da öğretmenlerin hem eğlenceli hem de büyülü vakit geçirebilmesi adına önemli bir rol üstleniyor. Şimdi de bu girişimin yeni bir kolu olarak Harry Potter and the Sorcerer's Stone, ünlü yıldızlar tarafından seslendirilerek sesli kitaba dönüşüyor. Spotify, Spotify Kids ve harrypotterathome.com’da yayınlanacak olan kitabın ilk bölümünü ise Daniel Radcliffe seslendiriyor. Diğer bölümler Eddie Redmayne, Noma Dumezweni, David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, ve Claudia Kim gibi isimlere emanet.

Harry Potter
Harry Potter At Home
Kitap
Benzer İçerikler
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Ünlüler Sizin favoriniz kim? Yeni neslin stil ikonları
10.06.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Bu yıl ki Emmy adayları belli oldu Televizyonun Oscar’ları olan ve bu yıl 72.si düzenlenecek Emmy ödüllerinin adayları dün akşam açıklandı.
29.07.2020
Kültür-Sanat Hayal etmenin gücü Magnum, Hazzı Hayal Et sergisi ile kakaolarının tedarik edildiği Fildişi Sahili'nde yaşayan ve hayatlarını zor şartlarda geçirmekte olan kakao çiftçisi kadınlara, destek sağlamayı amaçlıyor.
24.06.2020
Kültür-Sanat Wonder Woman'ın gösterim tarihi açıklandı DC’nin en güçlü kadın süper kahramanı yeniden beyaz ekranda.
15.06.2020