All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 19.05.2020 Bir yaz günü rüyası All Magazine

Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.

Güneş tüm ihtişamıyla parlıyor, dalgalar huzur veren bir sesle karaya vuruyor, yumuşacık kumlar ayağınızın altından kayıyor… Ve bu muhteşem yaz manzarasında bir anda bir erkek beliriyor. Yakınlaştıkça bu kişinin Harry Styles olduğunu fark ediyorsunuz. Ardından müzik başlıyor: “Tastes like strawberries on a summer evenin’ and it sounds just like a song…” Müzik devam ettikçe hepimiz özlem dolu bir rüyaya dalıyoruz: Bir yaz günü rüyasına… Birçoğumuzun vaktinin çoğunu evlerinde geçirdiği bu dönemde Styles’ın yeni “Watermelon Sugar” video klibi ilaç gibi geldi. Sıcak yaz günlerine dair özlediğimiz bütün detayların bir araya geldiği klipte İngiliz şarkıcının kostümleri ise Gucci imzası taşıyor.

 

HARRY-STYLES
MUZIK
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Bir yaz günü rüyası Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.
19.05.2020
Kültür-Sanat Harry Potter geri dönüyor Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.
07.05.2020
ALL Men Harry Styles’ın çarpıcı stili Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.
05.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Şiirler tiyatro emekçileri için Salgın nedeniyle kapanan tiyatroların emekçilerine yardım kampanyası.
28.05.2020
Kültür-Sanat Rowling'den ücretsiz kitap Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling, yeni kitabı Ickabog'u çocuklar için salgın döneminde online ve ücretsiz olarak yayınlayacak.
28.05.2020
Kültür-Sanat "Normal İnsanlar" TV'de Sally Rooney'ın tüm dünyada satış rekorları kıran romanı ekranlarda.
24.05.2020