All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 19.05.2020 Bir yaz günü rüyası All Magazine

Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.

Güneş tüm ihtişamıyla parlıyor, dalgalar huzur veren bir sesle karaya vuruyor, yumuşacık kumlar ayağınızın altından kayıyor… Ve bu muhteşem yaz manzarasında bir anda bir erkek beliriyor. Yakınlaştıkça bu kişinin Harry Styles olduğunu fark ediyorsunuz. Ardından müzik başlıyor: “Tastes like strawberries on a summer evenin’ and it sounds just like a song…” Müzik devam ettikçe hepimiz özlem dolu bir rüyaya dalıyoruz: Bir yaz günü rüyasına… Birçoğumuzun vaktinin çoğunu evlerinde geçirdiği bu dönemde Styles’ın yeni “Watermelon Sugar” video klibi ilaç gibi geldi. Sıcak yaz günlerine dair özlediğimiz bütün detayların bir araya geldiği klipte İngiliz şarkıcının kostümleri ise Gucci imzası taşıyor.

 

HARRY-STYLES
MUZIK
Benzer İçerikler
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Ünlüler Sizin favoriniz kim? Yeni neslin stil ikonları
10.06.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Bu yıl ki Emmy adayları belli oldu Televizyonun Oscar’ları olan ve bu yıl 72.si düzenlenecek Emmy ödüllerinin adayları dün akşam açıklandı.
29.07.2020
Kültür-Sanat Hayal etmenin gücü Magnum, Hazzı Hayal Et sergisi ile kakaolarının tedarik edildiği Fildişi Sahili'nde yaşayan ve hayatlarını zor şartlarda geçirmekte olan kakao çiftçisi kadınlara, destek sağlamayı amaçlıyor.
24.06.2020
Kültür-Sanat Wonder Woman'ın gösterim tarihi açıklandı DC’nin en güçlü kadın süper kahramanı yeniden beyaz ekranda.
15.06.2020