All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 19.05.2020 Bir yaz günü rüyası All Magazine

Harry Styles'ın yeni Watermelon Sugar klibi ile hepimiz bir yaz günü rüyasına dalıyoruz.

Güneş tüm ihtişamıyla parlıyor, dalgalar huzur veren bir sesle karaya vuruyor, yumuşacık kumlar ayağınızın altından kayıyor… Ve bu muhteşem yaz manzarasında bir anda bir erkek beliriyor. Yakınlaştıkça bu kişinin Harry Styles olduğunu fark ediyorsunuz. Ardından müzik başlıyor: “Tastes like strawberries on a summer evenin’ and it sounds just like a song…” Müzik devam ettikçe hepimiz özlem dolu bir rüyaya dalıyoruz: Bir yaz günü rüyasına… Birçoğumuzun vaktinin çoğunu evlerinde geçirdiği bu dönemde Styles’ın yeni “Watermelon Sugar” video klibi ilaç gibi geldi. Sıcak yaz günlerine dair özlediğimiz bütün detayların bir araya geldiği klipte İngiliz şarkıcının kostümleri ise Gucci imzası taşıyor.

 

HARRY-STYLES
MUZIK
Benzer İçerikler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Kuzuların Sessizliği'nin 30. yılına özel buluşma Kuzuların Sessizliği ile hafızalara kazınan Jodie Foster ve Anthony Hopkins, filmin 30. yılına özel bir araya geliyor.
20.01.2021
Kültür-Sanat Yüzüklerin Efendisi'nin dizisinin konusu belli oldu Yakında çıkması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni gelişmeler var.
19.01.2021
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021