All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 13.03.2020 Açık hava sergisi: Expanded Holiday Yunus Başaran

Kaws’tan AR teknolojisini içeren yeni bir proje geldi.

Profesyonel olarak Kaws olarak bilinen sanatçı Brian Donnelly, ilk zamanlarında 2 boyutlu ancak günümüzde 3 boyutlu figüratif karakterler ve motifler ile ünlendi. Hali hazırda Kaws figürleri hemen hemen yüksek modanın her önemli karakteriyle işbirliği yaptı. Figürleri ise dünyanın dört bir yanında satışa çıktı.

Şimdi ise Kaws, Acute Art ile işbirliğine giderek Kaws figürlerini Arttırılmış Gerçeklik (AR) ile 12 şehirde buluşturduları bir projeye imza atıyor. Expanded Holiday adındaki bu çalışma kapsamında Doha, Hong Kong, Londra, Melbourne, Avustralya New York, New York, Paris, Sao Paolo, Seul, Taipei, Çin Tanzanya ve Tokyo olmak üzere 12 metropolde yeni nesil sanat çalışmasına örnek oluşturuyor. Proje üç çeşit bileşenden oluşuyor; bir kamu sergisi ve iki özel sanat baskısı olarak.Sanat baskılarını sitenin ilgili yerinden 10.000 $ fiyata alabiliyorsunuz. Acute Art uygulaması aracılığıyla keşfedeceğiniz açık hava sergisi ise 26 Mart’tan itibaren 2 hafta bahsettiğimiz noktalarda açık kalacak. 

Kaws
Acute art
Expanded holiday
Benzer İçerikler
Lifestyle Kaws’ın 20 yıllık serüveni Kaws adıyla bilinen Amerikalı sanatçı Brian Donnelly, 20. yılını Companion karakteri ile kutluyor.
28.12.2020
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Kültür-Sanat Açık hava sergisi: Expanded Holiday Kaws’tan AR teknolojisini içeren yeni bir proje geldi.
13.03.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Donnie Darko'nun 20. yılı Jake Gyllenhaal, kült haline gelen Donnie Darko filmini 20. yılında anıyor.
23.01.2021
Kültür-Sanat Dünyanın en değerli sanat eseri Dünyanın en pahalı eseri, Amerikalı üniversite mezunlarının borçlarına gönderme yapıyor.
23.01.2021
Kültür-Sanat Kuzuların Sessizliği'nin 30. yılına özel buluşma Kuzuların Sessizliği ile hafızalara kazınan Jodie Foster ve Anthony Hopkins, filmin 30. yılına özel bir araya geliyor.
20.01.2021