All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 06.10.2020 39. İstanbul Film Festivali Salih Devrim

Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.

39. İstanbul Film Festivali bu sene de birbirinden farklı konu ve tarzlarla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce 10-21 tarihleri arasından düzenlenmesi planlanan festival Covid-19 nedeniyle ertelenmişti. Festival, hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında bu sene 9-20 Ekim tarihleri arasında beyaz perdeye yansıyacak.

Kuyudaki Taş filminden İnsan Sesi (The Human Vocie) filmine kadar birçok farklı yönetmenin üstlendiği yapıtlar, Cinemaximum Nişantaşı City’s ve Kadıköy Sineması’nda gösterimde olacak. 2 Ekim Cuma günü satışa çıkarılan biletler, pandemi önlemleri nedeniyle gişelerden basılı olarak alınamayacak. Yarışma heyecanının da yaşanacağı festivalde, Uluslararası Yarışma ve Ulusal Belgesel Yarışması bölümlerinin kazananları 20 Ekim’de açıklanacak. Festivalde gösterime girecek filmler için buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

39. İstanbul Film Festivali
The Human Voice
Kuyudaki Taş
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat 39. İstanbul Film Festivali Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.
06.10.2020
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri 77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.
15.09.2020
Ünlüler Venedik’te farkındalık yaratan hareket Cate Blanchett, kırmızı halı görünümleriyle Venedik Film Festivali’nde sürdürebilir modaya atıfta bulunuyor.
08.09.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020
Kültür-Sanat 39. İstanbul Film Festivali Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.
06.10.2020