All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 06.10.2020 39. İstanbul Film Festivali Salih Devrim

Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.

39. İstanbul Film Festivali bu sene de birbirinden farklı konu ve tarzlarla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce 10-21 tarihleri arasından düzenlenmesi planlanan festival Covid-19 nedeniyle ertelenmişti. Festival, hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında bu sene 9-20 Ekim tarihleri arasında beyaz perdeye yansıyacak.

Kuyudaki Taş filminden İnsan Sesi (The Human Vocie) filmine kadar birçok farklı yönetmenin üstlendiği yapıtlar, Cinemaximum Nişantaşı City’s ve Kadıköy Sineması’nda gösterimde olacak. 2 Ekim Cuma günü satışa çıkarılan biletler, pandemi önlemleri nedeniyle gişelerden basılı olarak alınamayacak. Yarışma heyecanının da yaşanacağı festivalde, Uluslararası Yarışma ve Ulusal Belgesel Yarışması bölümlerinin kazananları 20 Ekim’de açıklanacak. Festivalde gösterime girecek filmler için buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

39. İstanbul Film Festivali
The Human Voice
Kuyudaki Taş
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Kültür-Sanat 39. İstanbul Film Festivali Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.
06.10.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Kültür-Sanat Martin Margiela’dan sergi sürprizi Ünlü moda tasarımcısı Martin Margiela, ilk kişisel sergisi için tüm hazırlıkları tamamladı.
12.01.2021
Kültür-Sanat Palmer'dan ilk fragman Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.
21.12.2020