All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Zoë Kravitz x YSL Beauty Merve Girgin

Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.

Zoë Kravitz'in YSL Beauty’e özel olarak hazırladığı kişisel koleksiyondan ilk görüntüler geldi. Yves Saint Laurent’in hem kozmetik hem de parfüm yüzü olan Kravitz, marka elçisi olarak yeni bir ruj koleksiyonu sunuyor: Rouge Pur Couture. Oyuncunun en sevdiği şehirler olan Londra, Paris, New York ve Los Angeles’tan ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda sekiz renk yer alıyor. “Ruj her kadının en yakın dostudur. Küçük bir dokunuş ile modunu değiştirebilir ve kendini farklı şekillerde ifade edebilirsin” diyor Kravitz. Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyon, YSL’nin imza logosu Cassandre ve ışıltılı gümüş kutuları ile ihtişamı yansıtıyor. Kış makyajına uygun saten bitişi ile Zoë Kravitz x YSL Beauty Rouge Pur Couture sizlerle. 

zoe-kravitz
ysl-beauty
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021