All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Zoë Kravitz x YSL Beauty Merve Girgin

Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.

Zoë Kravitz'in YSL Beauty’e özel olarak hazırladığı kişisel koleksiyondan ilk görüntüler geldi. Yves Saint Laurent’in hem kozmetik hem de parfüm yüzü olan Kravitz, marka elçisi olarak yeni bir ruj koleksiyonu sunuyor: Rouge Pur Couture. Oyuncunun en sevdiği şehirler olan Londra, Paris, New York ve Los Angeles’tan ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda sekiz renk yer alıyor. “Ruj her kadının en yakın dostudur. Küçük bir dokunuş ile modunu değiştirebilir ve kendini farklı şekillerde ifade edebilirsin” diyor Kravitz. Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyon, YSL’nin imza logosu Cassandre ve ışıltılı gümüş kutuları ile ihtişamı yansıtıyor. Kış makyajına uygun saten bitişi ile Zoë Kravitz x YSL Beauty Rouge Pur Couture sizlerle. 

zoe-kravitz
ysl-beauty
Benzer İçerikler
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Güzellik YSL Beauty'nin yeni yüzü Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.
25.12.2020
Güzellik Bireyselliğe vurgu Gucci Beauty, kozmetik ailesinin yeni üyeleri ile bireyselliğe ve çeşitliliğe vurgu yapıyor.
17.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021