All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 31.12.2020 Zamansız hediyeler Onur Özcan

Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.

Nuxe, ortaya koyduğu ürün kalitesi ile birçok kişinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğal kozmetik ürünlerinden parfümlere birçok ürün alternatifinin bulunduğu marka 2020’nin son günlerinde yeni yıla özel en sevilen ürünlerinin bir arada bulunduğu hediye paketlerini sundu. Nuxe Kültleri, Nuxe Gün Doğumu, Nuxe Gün Batımı, Nuxe Florale, Nuxe Prodigieux, Nuxe Men Nemlendirici Seti ve Nuxe Men Anti-Aging Hediye Seti’nden oluşan yedi özel set bizleri bekliyor. Hazırlanan ürünler arasında erkekler için de iki farklı set yer alıyor. Parfümler, dudak balmları ve mumlar gibi markanın en sevilen ürünlerinin bir arada sunulduğu hediye paketleri hem yeni yıl da hem de 2021 yılında en çok sevilen hediyelerden olacak. Tüm ürünlere ve daha fazlasına Nuxe resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Özenle hazırlanmış bu yedi setten sizin favoriniz hangisi?

Nuxe
Güzellik
Hediye
Benzer İçerikler
Güzellik Zamansız hediyeler Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.
31.12.2020
Güzellik Doğayı hissedin İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.
28.08.2020
Güzellik Güneşe Nuxe önlemi Nuxe, yaz sıcaklarına karşı profesyonel bir destek sunarak aynı zamanda Oceanoplastic oluşumuna destek oluyor.
12.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021