All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 31.12.2020 Zamansız hediyeler Onur Özcan

Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.

Nuxe, ortaya koyduğu ürün kalitesi ile birçok kişinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğal kozmetik ürünlerinden parfümlere birçok ürün alternatifinin bulunduğu marka 2020’nin son günlerinde yeni yıla özel en sevilen ürünlerinin bir arada bulunduğu hediye paketlerini sundu. Nuxe Kültleri, Nuxe Gün Doğumu, Nuxe Gün Batımı, Nuxe Florale, Nuxe Prodigieux, Nuxe Men Nemlendirici Seti ve Nuxe Men Anti-Aging Hediye Seti’nden oluşan yedi özel set bizleri bekliyor. Hazırlanan ürünler arasında erkekler için de iki farklı set yer alıyor. Parfümler, dudak balmları ve mumlar gibi markanın en sevilen ürünlerinin bir arada sunulduğu hediye paketleri hem yeni yıl da hem de 2021 yılında en çok sevilen hediyelerden olacak. Tüm ürünlere ve daha fazlasına Nuxe resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Özenle hazırlanmış bu yedi setten sizin favoriniz hangisi?

Nuxe
Güzellik
Hediye
Benzer İçerikler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Zamansız hediyeler Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.
31.12.2020
Güzellik Doğayı hissedin İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.
28.08.2020
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021