All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Yves Rocher’nin minik devleri Yunus Başaran

Geçtiğimiz aylarda Yves Rocher ailesine dahil olup hepimizi gururlandıran, ALL Mayıs sayımızın kapak konuğu Cansu Akın’ın yorumlarıyla, gelin hep birlikte Sebo Vegetal ürünlerine yakından bakalım.

Yves Rocher’nin neredeyse tüm ürünleri için geçerli birkaç noktaya parmak basmak gerekiyor. Markanın ürünlerinin çoğu %87’den fazla doğal içeriğe sahip ve de ambalajlarının %25’i geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş ve geri dönüşüme uygun. Markanın karma ve yağlı ciltler için ürettiği, Cansu Akın’ın reklam yüzü olduğu Sebo Vegetal serisi günlük bakım ritüellerinin içinde yer almalı. 

Sebo Pure Vegetal

Serinin akneli ve siyah noktalı ciltler için uzman bakım serisi olan Sebo Pure Vegetal ailesinde yer alan gözenekleri derinlemesine arındıran peeling etkili yüz yıkama jeli, kayısı çekirdeğinden elde edilen mikro partiküllere sahip olmasının yanı sıra patentli formülü sayesinde cildin sebum fazlasını derinlemesine temizliyor. Akne kızarıklarını hafifleten ve gözenekleri arındıran matlaştırıcı tonik ise akneden kaynaklı kızarıklıkları hafifletirken arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Matlaştırıcı bakım kremi ise lekeleri ve siyah noktaları azaltırken mevcut izlerin kaybolmasını sağlar. Serinin en iddialı ürünlerinden kömür maske, bitkisel kömürden elde edilen formülü ile derin temizlik sağlarken gözle görünür bir fark yaratır. SOS krem ile de cilt üzerindeki izler ve kusurlar fark edilir derecede azalır. İçeriğinde yer alan bitkisel salisilik asidin antibakteriyel yapısıyla cilt pürüzsüzleştirip akne ve siyah noktaların yayılmasını engeller. Şeffaf jel dokusuyla cilt tarafından hızla emilir ve iz bırakmaz. 

Sebo Vegetal

Seri içerisinde bulunan Boreal Çay tozu, parlamayan sağlık cilt vaat ediliyor. %100 doğal içeriğe sahip Boreal Çay tozu Kanada ormanlarının derinlerinden çıkarılıyor. Seri içerisinde yer alan gözenekleri derinlemesine arındıran yıkama jeli ferahlık veren jel dokusu ve yağsız formulü ile cildin nemini kaybetmeden kir ve makyaj kalıntılarından arındırıyor. Serinin bir diğer üyesi ise yağ dengeleyici, arındırıcı tonik etkili temizlik suyu. Tonik etkisiyle gözenekleri sıkıştıran, fazla yağın cilt dışına atılmasını sağlayan temizleme suyu, %97’den fazla bitkisel içeriğe sahip. Anında matlık sağlayan pudralı tonik, parlamaya karşı etki gösterirken cildin duru bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Yağ dengeleyici ultra likit anti-oksidan serum ile de cildin yağ dengesini anında kontrol altına alarak sebum fazlalığını emen, yağlı görünümün dengelenmesini sağlıyor. Serinin bir diğer yıldızı olan gözenek sıkılaştırıcı ve kusur giderici nemlendirici jel krem. Jel krem ile cildin sebum üretimi dengelenirken gözenekler sıkılaşıyor ve parlama önlenmiş oluyor. Ultra hafif dokulu, anında matlık sağlayan, parlama karşıtı lokal bakım kremi, silikon içermeyen hafif yapılı formulü sayesinde ciltteki fazla sebumu emiyor, gün boyu mat bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda makyaj bazı olarak kullanılan lokal bakım kremi %94’ten fazla bitkisel içeriğe sahip. 

Yves Rocher
Sebo Vegetal
Sebo Pure Vegetal
Cansu Akın
Benzer İçerikler
ALL Men L’Oreal Men Expert ile etkili formül L’Oreal Men Expert’in erkeklere özel geliştirdiği ürünler ile bakım zamanı.
03.12.2020
Moda Boyner ve Cansu bir arada Boyner Style Tips’in ilk konuğu Cansu Akın...
09.06.2020
Güzellik Yves Rocher’nin minik devleri Geçtiğimiz aylarda Yves Rocher ailesine dahil olup hepimizi gururlandıran, ALL Mayıs sayımızın kapak konuğu Cansu Akın’ın yorumlarıyla, gelin hep birlikte Sebo Vegetal ürünlerine yakından bakalım.
05.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021