All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 27.06.2020 Yüz maskesinde yüksek teknoloji Yunus Başaran

Yüz maskeleri konusu ciddi bir konu. Maisonette’den ise güzel bir alternatif geldi.

Pandemi sürecindeki en yakın arkadaşımız evimizdeki bitkiler, mayaladığımız ekmek gibi görünse de hijyen sağlanması için en büyük araçlardan birisi olan yüz maskeleri, artık vazgeçilmezimiz. Sanko Holding bünyesinde var olan Maisonette ise COVID-19 salgınında virüsten korunmak için yıkanabilir pamuklu yüz maskelerini lanse etti. Maisonette yüz maskeleri seleflerinden, organik pamuk içermesi, lateks barındırmaması ve de 15 defa yıkanmaya dayanıklı olmasıyla ayrılıyor. Salgına karşı alınan önlemlerle ülkemizde TSE tarafından yapılan denetimler sonucu “TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ” verilen ilk şirket olma özelliğine sahip Sanko Tekstil işletmelerinde üretine Maisonette yüz maskeleri aynı zamanda uluslararası Tip-1 standartlarıyla uyumlu, Avrupa Birliği’nin bir ürün veya ürün grubuna verilen Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Tüketicinin Korunması konularında oluşturmuş olduğu ürün direktifleri olarak bilinen temel kriterlerine uygun olduğunu gösteren CE işaretine sahip olmasıyla da öne çıkıyor.

Maske yaz sıcaklarında yüzde terleme, alerji, kötü koku yapan sentetik içerikler barındırmıyor. Sıcak suyla elde, sabunla yıkayarak temizliğini sağlayabileceğiniz Maisonette yüz maskelerine buradaki adreste uygun fiyata ulaşabilirsiniz. 

Maisonette
Yüz Maskesi
Yıkanabilir Yüz Maskesi
COVID-19
Benzer İçerikler
Güzellik Yüz maskesinde yüksek teknoloji Yüz maskeleri konusu ciddi bir konu. Maisonette’den ise güzel bir alternatif geldi.
27.06.2020
Lifestyle Evde konforlu ofis ortamı Evde çalıştığımız dönem devam ederken çalışma ortamınızı verimli hale getirecek 8 dekorasyon önerisi ile karşınızdayız.
14.05.2020
Lifestyle COVID-19'a özel emojiler &Walsh ajansının yarattığı emojiler, bulunduğumuz pandemik süreci biraz da olsa eğlenceli bir hale getiriyor!
13.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021