All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 25.12.2020 YSL Beauty'nin yeni yüzü Merve Girgin

Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.

K-Pop'un son zamanlarda öne çıkan gruplarından Black Pink, sadece müzik sektöründe değil, güzellik sektöründe de yükselişe geçiyor. Grup üyelerinin teker teker lüks moda markalarının yüzü olması yalnızca başlangıç. Geçtiğimiz ay grup üyelerinden Lisa'nın MAC’in yeni yüzü olacağı duyurulmuştu. Şimdi sıra Rosé'de. YSL Beauty’nin yeni yüzü olarak ilan edilen yıldızın ilk görüntüsü paylaşıldı. Zoe Kravitz, Kaia Gerber ve Dua Lipa hali hazırda YSL Beauty’nin marka yüzleri. 4 Ocak’ta yayınlanacak kampanyada bu isimlerin arasına katılacak olan Rosé'yi YSL Beauty'nin yüzü olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

ysl
ysl-beauty
black-pink
Benzer İçerikler
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Güzellik YSL Beauty'nin yeni yüzü Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.
25.12.2020
Güzellik Bireyselliğe vurgu Gucci Beauty, kozmetik ailesinin yeni üyeleri ile bireyselliğe ve çeşitliliğe vurgu yapıyor.
17.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021