All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 25.12.2020 YSL Beauty'nin yeni yüzü Merve Girgin

Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.

K-Pop'un son zamanlarda öne çıkan gruplarından Black Pink, sadece müzik sektöründe değil, güzellik sektöründe de yükselişe geçiyor. Grup üyelerinin teker teker lüks moda markalarının yüzü olması yalnızca başlangıç. Geçtiğimiz ay grup üyelerinden Lisa'nın MAC’in yeni yüzü olacağı duyurulmuştu. Şimdi sıra Rosé'de. YSL Beauty’nin yeni yüzü olarak ilan edilen yıldızın ilk görüntüsü paylaşıldı. Zoe Kravitz, Kaia Gerber ve Dua Lipa hali hazırda YSL Beauty’nin marka yüzleri. 4 Ocak’ta yayınlanacak kampanyada bu isimlerin arasına katılacak olan Rosé'yi YSL Beauty'nin yüzü olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

ysl
ysl-beauty
black-pink
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Lifestyle BlackPink sürprizleri bitmiyor Koreli grup yeni konser videosu ile fanlarına harika bir müzik ziyafeti sunuyor.
22.02.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021