All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.09.2020 Yeni trendler belirlendi Onur Özcan

New York Moda Haftası ardından bizlere ilham veren yeni makyaj trendlerine yolculuğa çıkıyoruz, tarafınızı seçin.

Çiçek Desenleri

Anna Sui, temasını ev kavramından alan “The Heartland” adlı koleksiyonu için masumiyetin vurgulandığı bir makyaj tercih ediyor. Modeller, bizleri sanki hiç makyaj yokmuş gibi görünen temiz ciltlerle karşılıyor. Tasarlanan bu görünümde en çok dikkat çeken detay ise yüze uygulanan çiçek desenleri. Siz de karakterinizdeki eğlenceli ve masum tarafı yansıtmak istiyorsanız bu makyajdan ilham alıp göz çevrenize küçük çiçek ve yaprak desenleri uygulayabilirsiniz.

 

 

Sahte Çiller

New York Moda Haftası’nın açılışını yapan Jason Wu, tatil temasını benimsediği koleksiyonunda çabasız ve doğal bir ten makyajına yer veriyor. Duru bir görünümle karşımıza çıkan modeller uygulanan sahte çil makyajı ile oldukça dikkat çekiyor. Kimi insanlar çillerinden rahatsız olup onları yoğun fondötenlerle kapatmak istese de çoğunluk çillerden yana. Günlük görünümünüze farklılık katmak istiyorsanız sahte çil uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

 

Büyüleyici 70’ler

Yeni koleksiyonuyla daha rahat ve eğlenceli bir Tom Ford algısı yaratmak isteyen marka, bu koleksiyon için enerjik bir makyaj tercih ediyor. Göz kapaklarında lavantanın ferahlığı simli-sedefli bir uygulama ile karşımıza çıkarken parlak dudaklar fuşya rengi ile bizleri büyülüyor. Yanaklarda ise pembe tonlarında allık kullanılıyor. Eğer siz de tüm gözleri üstünüze çekmek isterseniz özel bir gece için bu makyajdan ilham alabilirsiniz.

 

 

Rengarenk Degrade

Dinamik bir koleksiyonla karşımıza çıkan Chromat, görünümlerini enerjinin zirvede olduğu makyaj uygulamaları ile tamamlıyor. Son zamanda sıkça karşımıza çıkan grafik eyeliner uygulaması bu kez canlı renklerle birleşiyor. Sadece kirpik dibinde değil göz kapağında da karşımıza çıkan eyelinerlar degrade yorumla sunuluyor. Görünümlerde göz kapaklarına yapılan uygulamalarda da degrade detay dikkat çekiyor. Eğer siz de görünümünüzdeki dinamizmi arttırmak isterseniz grafik eyelierı degrade ile buluşturabilirsiniz.

 

 

60’lardan Dramatik Kirpikler

Rodarte romantik estetiğin ve çiçekli desenlerin yoğun olduğu yeni koleksiyonu için ilhamını 60’lardan alıyor. Modeller bizleri hafif makyajlarla karşılarken görünümün can alıca noktası dramatik kirpiklerde yatıyor. Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde içinizdeki duygusal kişiyi gözlerinize yansıtmak istiyorsanız bu uygulamadan ilham alabilirsiniz.

New York Moda Haftası
Jason Wu
Anna Sui
Tom Ford
Chromat
Rodarte
Benzer İçerikler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
Moda Moda dünyasının dinamikleri değişiyor Boyner ve Lee Cooper, sürdürülebilir ve çevre dostu iş birlikleri ile moda anlayışımızı değiştirmeye geliyor.
22.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik MAC’in yeni yüzü kim oldu? Kozmetik devi Mac, markanın yeni yüzünü instagram paylaşımıyla duyurdu.
19.10.2020
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020
Güzellik Eşsiz dudaklar Bu sonbahar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 5 ruj önerisi sizlerle.
24.09.2020