All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Yeni nesil kolonya Dilara Yılmaz

Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.

Mart ayından beri tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınından dolayı el hijyenine daha fazla önem göstermeye başladık. Sık sık ellerimizi yıkayarak ya da alkol bazlı dezenfektan ve kolonya ile ellerimizin hijyenini sağlıyoruz. Pure Line, geçtiğimiz yıl tanıttığı kokusu 12 saat kalıcı olan duş jellerini tanıtmıştı. Ondan gelen başarısıyla pandemi döneminde önemi artan el hijyeni ihtiyacını karşılamak üzere yeni nesil bir kolonya üretti. Pure Line 80° Kolonyaları, misket limonu ve deniz minerallerinden oluşan kokularıyla temizlik rutininizin parçası olacak.

Galeri
Son Eklenenler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021