All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Yeni nesil kolonya Dilara Yılmaz

Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.

Mart ayından beri tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınından dolayı el hijyenine daha fazla önem göstermeye başladık. Sık sık ellerimizi yıkayarak ya da alkol bazlı dezenfektan ve kolonya ile ellerimizin hijyenini sağlıyoruz. Pure Line, geçtiğimiz yıl tanıttığı kokusu 12 saat kalıcı olan duş jellerini tanıtmıştı. Ondan gelen başarısıyla pandemi döneminde önemi artan el hijyeni ihtiyacını karşılamak üzere yeni nesil bir kolonya üretti. Pure Line 80° Kolonyaları, misket limonu ve deniz minerallerinden oluşan kokularıyla temizlik rutininizin parçası olacak.

Galeri
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021