All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 23.10.2020 Yeni Fibre Clinix ile tanışın Onur Özcan

Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.

Günlük rutin içinde saçlarımıza gereken özeni gösteremiyoruz. Sonuç ise bakımsız görünen, kabarık, yıpranmış saçlar oluyor. Çoğu kişi bakımlı saçlara sahip olmak için güzellik salonlarında yapılan bakımların olmazsa olmaz olduğuna inansa da Fibre Clinix sayesinde artık evde saç bakımı mümkün. Triple Bonding Teknolojisi ile hazırlamış ürünler içerdiği özel yağlarla saçlarımıza 10 kata kadar güç sağlıyor. Bu özellik ise özellikle mevsim geçişi yaşadığımız şu günlerde saçlarımızın en çok ihtiyacı olan şeylerden biri. Eğer boyalı saçlara sahipseniz saçlarınızı korumak için diğerlerine göre iki kat daha fazla bakım ihtiyacınız olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Ürünler düzenli kullanımda bizlere 60 güne kadar canlı, güçlü ve bakımlı saçlar vaat ediyor. Fibre Clinix Tribon kür ile hem saç teli yapınıza göre özel bir bakım rutini seçebilir hem de aynı zamanda saçlarınızı onarabilirsiniz.

Schwarzkopf-Professional
Fibre-Clinix
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni Fibre Clinix ile tanışın Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.
23.10.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021