All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 06.07.2020 Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin All Magazine

Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.

Yazın gelmesiyle cilt sağlığımıza dikkat etme konusu daha bir önem teşkil etmekte. Özellikle güneş ışınlarının dik açıyla geldiği öğle saatlerinde kullanma kuralının yıkılmasıyla birlikte, güneş koruyucu kavramı çok duyulur oldu. Artık güneş koruyucular günlük nemlendiriciler ile birlikte kullanılan, olmazsa olmaz bir gereç haline geldi. Cilt konusunda üstün çalışmalara imza atmış Dermoskin ise farklı cilt tipleri için formüle edilmiş güneş koruması uzmanlığını kanıtlayan yeni güneş serisini lanse etti.

 

Dermoskin Face Protection Cream SPF50+ 

Her cilt tipine uygun günlük nemlendirici cilt bakımı, Anti-Aging ve güneş koruması ihtiyacını tek başına karşılayan seri, cildin genç kalmasına faydalı besleyici vitaminler ile zengin bir içeriğe sahip. Hızla emilen yapısı hafif ve transparan görünüm sunmasıyla öne çıkıyor.

Dermoskin Be Bright Pigmnetyl Sun Protection Cream SPF50+ 

Lekeli ve lekeye yatkın ciltler için özel olarak formüle edilmiş, yüksek UVA-UVB korumalı güneş kremi, Türkiye’de ilk kez Traeksamik Asit içermesiyle radarımızda. Bu sayede cildi korurken oluşmuş lekelerin renginin açılmasını sağlıyor. 

Dermoskin Ultra Face Protection Gel Cream SPF 97

Çok hassas ya da dönemsel olarak güneşe özel koruma gerektiren ciltlere hazırlanmış olan bu güneş jel kremi, diğerlerine nazaran maksimum koruma vaat ediyor. Formülünde bulunan CELLIGENT® sayesinde; DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına, DNA hasarının oluşmasını engellemeye, Epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşı koruyarak yeni epidermal dokunun oluşması için gerekli doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur.

Dermoskin AcnMat Face Protection Cream SPF 50+

Yağlı ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygun olan Dermoskin AcnMat güneç koruyucu jel krem, renksiz, beyazlatmayan ve yağsız yapısıyla ipeksi bir cilt görünümü sunarken suya dayanıklı formülü sayesinde oldukça dayanıklı. 

Son olarak Dermoskin’in notuyla güzel tatiller dileyelim. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak biçimde güneş kremini sürünüz. Terleme, yüzme, havluyla silinme sırasında ürün kaybı olacağından Dermoskin Güneş Koruyucu Kremi yeniden uygulayınız. Uzun süre güneşte kalındığında sıkça tekrarlayınız. 

Dermoskin
SPF50+
Yüz koruma serisi
AcnMat
Ultra Face Protection
Be Bright Pigmnetyl
Benzer İçerikler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021