All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.12.2020 #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Cansu Acar

Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.

J.Lo denildiğinde akla ilk gelen ışıltılı parlak bir cilt. 51 yaşındaki şarkıcı güzelliğini bu ürünler sayesinde koruduğunu belirtirken markanın gizli kahramanının ise annesi ve teyzesinin gençlik iksiri olarak adlandırdığı zeytinyağı olduğunu söylüyor. Uzun zamandır bu markayı çıkarmayı hayal ettiğini belirten güzel yıldız, sahneye çıktığı her an bizleri büyülerken, kozmetik aşıklarının da başını döndürmeyi hedeflediğini ifade ediyor.

Jel Krem Temizleyici

Cildi temizleyip arındırıyor ve yatıştırıyor. Sabah cildinize uygulanacak kadar hassas, günün sonunda makyajı çıkaracak kadar da güçlü.

Çok Amaçlı Serum

Sekiz haftalık klinik çalışmalarına göre cilt yüzeyini sıkılaştırıp gerginleştiriyor ve cildi tüm gün nemlendirip ışıltı katıyor.

Kağıt Maske

Gözle görülür şekilde cildi sıkılaştırması ve gergin görünmesi için formüle edildi.

jennifer-lopez
cilt-bakımı
Benzer İçerikler
Güzellik #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.
16.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Amerikan Müzik Ödülleri 2020 kırmızı halı Büyük ses getiren ödül töreninde kırmızı halı ışıltısı doruktaydı.
24.11.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021