All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 08.12.2020 Soğuğa karşı: Hipp Babysanft Salih Devrim

Hipp Babysanft organik dudak nemlendiricisi soğuğa karşı kalkan oluşturarak kış aylarınızın vazgeçilmezi olmaya hazır.

Hipp Babysanft organik dudak nemlendiricisi soğuk kış günlerinde dudaklarınızı korumaya yardımcı oluyor. İçerisinde alerji yatabilecek ve cilde zarar verebilecek hiçbir madde bulundurmayarak sağlıklı ürünler arasında yerini alıyor. İçeriğindeki malzemeler ‘‘mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok’’ felsefesinden ilham alarak oluşturuluyor. HiPP Babysanft organik dudak nemlendiricisi, kaliteli organik yağlarla dudakları beslerken aynı zamanda dudakların kurumasını önlüyor. Parfüm içermeyen yapısıyla kolayca uygulanabiliyor ve yapışmaz dokusuyla dudak bakımını kolaylaştırıyor. Alerji riskini en aza indirmek üzere geliştirilen ürün, paraben ve hayvansal ham madde de içermiyor. Makro ve Migros mağazalarından satın alabileceğiniz ürünler, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Hipp Babysanft organik dudak nemlendiricisi
Hipp Babysanft
Benzer İçerikler
Güzellik Hamilelere özel bakım Cilt bakımını hamilelik döneminde devam ettirmek büyük önem taşıyor. Anne adayları özellikle bu dönemde cilt bakım rutinlerine dikkat etmeliler.
12.03.2021
Güzellik Soğuğa karşı: Hipp Babysanft Hipp Babysanft organik dudak nemlendiricisi soğuğa karşı kalkan oluşturarak kış aylarınızın vazgeçilmezi olmaya hazır.
08.12.2020
Güzellik Doğayı hissedin İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.
28.08.2020
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021