All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 06.11.2020 Soğuğa karşı cildinizi koruyun Onur Özcan

Her mevsim geçişinde cildimiz oldukça hassaslaşır. Bu dönemlerde cildinize gereken özeni gösteriyor musunuz?

Soğuk havalar en çok cildimizi ve saçlarımızı etkiler. Özellikle hassas bir cilt tipine sahipseniz bu durum yaşam kalitenizi oldukça düşürecektir. Cildinizde meydana gelen kuruma ve çatlama problemleri için hem gerekli nemi ve yumuşaklığı sağlayacak hem de aynı zamanda onaracak bir ürüne ihtiyacınız olacaktır. “Yok konsepti” ile hazırlanan HiPP Vücut Losyonu, içeriğinde alerjiye sebep olabilecek veya cilde zarar verebilecek hiçbir madde içermiyor. Aynı zamanda bu losyonda cildin hava almasını engelleyen mineral yağlar da yer almıyor. Bileşimindeki bitkisel kaynaklı yağlar ve organik badem özü cildinize gereken nemi ve yumuşaklığı sağlarken bir yandan da cildinizi onaracak.

Vücut Losyonu
Kişisel Bakım
Benzer İçerikler
Güzellik Soğuğa karşı cildinizi koruyun Her mevsim geçişinde cildimiz oldukça hassaslaşır. Bu dönemlerde cildinize gereken özeni gösteriyor musunuz?
06.11.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021