All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 15.03.2021 Sıra saç bakımında Dilara Alkan

Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.

Rihanna son yıllarda çıkardığı Fenty Beauty ve Fenty Skin’den sonra Fenty Hair ile bu kez saçlara güzellik kazandırmak için ilk adımları atıyor. Resmi evraklara göre henüz isim tescili için başvuruda bulunduğu markasında, saç boyası, saç kremleri, bitkisel kepek şampuanı, düzleştirici ve şekillendirici ürünlerden saç simine kadar birçok ürün yer alacak. Fenty Hair'in birçok saç tipi, şekli ve dokusunu da kapsayacak olacağı söyleniyor.  

Fenty Beauty, Forbes tarafından sunulan bilgiye göre ilk birkaç haftasında 100 milyon dolarlık satış elde etmişti. Bu rakamlara bakarak Fenty Hair’in de benzer sonuçlar elde edebileceğini söyleyebiliriz.  

Galeri
Rihanna
fenty beauty
Fenty Hair
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Moda Fenty'nin geleceği belirsiz Rihanna'nın lüks giyim markası Fenty'den şaşırtıcı haberler geliyor.
01.03.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021