All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 26.11.2020 Sınırları ortadan kaldıran bakım Merve Girgin

Müzisyen ve yaratıcı kimliği ile öne çıkan Pharrell, moda dünyasından sonra kozmetik sektörüne de el atıyor. Yeni cilt bakımı serisini sunmaya hazırlanan şarkıcı, erkeklerin bakım rutinine yeni soluk bir getirmeyi amaçlıyor

Kariyeri ve ödülleri ile müzik sektöründe başarısını kanıtlamış olan Pharrell, 47 yaşında olmasına rağmen gençlik ışıltısını hiç kaybetmiyor. Keanu Reeves’in yaşlanmaması gibi Pharrell’de zamana karşı koyan beylerden.   İşin sırrı ise Pharrell’in cilt bakımı konusunda oldukça bilgili ve bilinçli olması. Dermatoloğu Elena Jones ile cildine en iyi gelen ürünleri seçen müzisyen, bir diğer sırrının ise uyku olduğunu belirtiyor. Piyasaya sürmeye hazırlandığı cilt bakım serisi Humanrace ise Pharrell’in en büyük sırrı.   

Bu isim size tanıdık gelebilir. Pharrell’in adidas ile işbirliği Human Race, cinsiyet ve ırk sınırlarının ortadan kalktığı bir spor ayakkabı serisi sunuyordu. Aynı ismi taşıyan cilt bakım serisi de benzer amaçları taşıyor. 

Yüzün en hassas varlıklarımızdan bir olduğunu savunan müzisyen, cildin ve ruhun arasındaki bağa her zaman büyük özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyor. Humanrace markasının ise cinsiyet, ırk ayırt etmeksizin her insan tipine uygun olduğunu savunuyor. Tek tip paketleme kullanan marka, yeşil renkte dönüştürülebilir ambalajlar ile hepimizin bir olduğu mesajını güçlendiriyor. “İnsanlar için üretiyoruz, hepimiz aynı bedende doğduk ve Humanrace (insan ırkı) bunu vurguluyor.” diyor Pharell. 

Markayı ise “sağlıklı olma yoluna adanmış yeni bir evren” olarak tanımlıyor. Parfümsüz, vegan ve cilt sağlığı standartlarına en iyi şekilde uyan ürünler ile Humanrace, sektörün şu sıralar odağında. 

pharrell
humanrace
Benzer İçerikler
Güzellik Sınırları ortadan kaldıran bakım Müzisyen ve yaratıcı kimliği ile öne çıkan Pharrell, moda dünyasından sonra kozmetik sektörüne de el atıyor. Yeni cilt bakımı serisini sunmaya hazırlanan şarkıcı, erkeklerin bakım rutinine yeni soluk bir getirmeyi amaçlıyor
26.11.2020
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021