All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 10.02.2021 Signal ile Hande Erçel yan yana Salih Devrim

Signal’in anında üç kata kadar bembeyaz dişler sunan White Now serisi için Hande Erçel’in kamera karşısına geçtiği yeni reklam filmi yayınlandı.

Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markasından biri olan Signal, “Anında Bembeyaz Gülüşler” sloganıyla Hande Erçel’in rol aldığı White Now serisinin yeni reklam filmini yayınladı. Signal White Now serisinin bu reklam filmi MullenLowe ajansının imzasını taşıyor. MullenLowe, aralarında Knorr, Axe, Cif, Clear, Magnum gibi önemli isimler ile projeler hayata geçirmiş bir ajans olmasıyla da biliniyor.

Klinik olarak kanıtlanan formülüyle anında üç kata kadar bembeyaz dişler sunan White Now serisinin yeni reklam filminde, gülüşüyle ilham veren başarılı oyuncu Hande Erçel, son yapımı Sen Kal Çapımı ile de gündemden düşmüyorken, reklam filmi sayesinde uzun süre konuşulacağa benziyor. Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekilen “Anında Bembeyaz Gülüşler” kampanyası reklam filmi ise hemen aşağıda...

 

Signal
Hande Erçel
Benzer İçerikler
Güzellik Signal ile Hande Erçel yan yana Signal’in anında üç kata kadar bembeyaz dişler sunan White Now serisi için Hande Erçel’in kamera karşısına geçtiği yeni reklam filmi yayınlandı.
10.02.2021
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021