All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 30.11.2020 Saç bakımında değişim zamanı Merve Girgin

Güçlü formüller ile saç yapısını içten dışa onarmak ve doğal parlaklığını korumak artık mümkün.

Yeni yıla göz alıcı ve parlak saçlarla girmeye ne dersiniz? Doğru saç bakımı ile saçlarınızda istediğiniz etkiyi yaratarak hayalinizdeki görünüme ulaşabilirsiniz. Schwarzkopf Professional, saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almak isteyenlere, yeri serisi Fibre Cilinix’i öneriyor. Saçı hiç işlem görmemiş haline getirerek, saç yapısını içten güçlendiriyor. Kuaför salonundan yeni çıkmış etkisi bırakan saç bakımını evinizin rahat ortamında yapabilir, uzun süreli kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Fibre Clinix Şampuan tüm renklendirilmiş saç tipine uyum sağlayarak renk canlılığını korurken, Parlaklık Arttırıcı Bakım Kremi saçı açarak taramayı kolaylaştırıyor. Saç bakımını bir adım öteye taşımak isteyenler Fibre Clinix Parlaklık Arttırıcı Maske ile saçı derinlemesine besleyebilirler. Saçın iç ve dış yapısını tamamen onaran Tribond Şampuan ve Kür saç gözeneklerinin tamamen kapatılmasına yardımcı oluyor.

Yüksek performanslı sonuçlar vadeden seri, ilk kullanımdan itibaren saçlardaki dönüşümün gözle görülür olacağını belirtiyor. Saçın Uzun süreli sonuçlar için, Fibre Clinix kişiselleştirilmiş saç bakım serisini deneyebilirsiniz. 

saç bakımı
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021