All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Rare Beauty’de bağış zamanı Cansu Acar

Eski Disney yıldızı, şimdilerin ise popüler şarkıcısı Selena Gomez bu kez güzellik sektöründe adım adım yükselmekte.

Selena Gomez, lupus hastalığı sebebiyle böbrek yetmezliği yaşamış ve en yakın arkadaşı sayesinde böbrek nakli olmuştu. Yaşadığı psikolojik sorunlar ve olaylı ilişkisinin ardından, 2020'de Rare Beauty adında kurduğu firmasını makyaj severlerle buluşturdu. Siz de kusurların güzelliği olduğuna, pozitif ve özgünlüğün dikkat çektiğine inananlardansanız, bu marka tam da size göre. Üstelik Rare Beauty’nin yüzde 1’lik geliri sağlık kuruluşlarına bağışlanacak.

Gözde şarkıcı, ürünlerinde geniş renk skalasına ve çeşitliliğe yer vermesiyle kalbimizi çalmayı başardı. Renkli kişiliği ve imajıyla dikkatleri üstüne toplayan Selena’nın Rare Beauty koleksiyonunda, rötuş kiti, likit eyeliner, farklı tonlarda dudak bakım kremi, mat rujlar, highlighter, allık, kaş boyası, kaş jeli ve 48 renkten oluşan fondöten ve aynı zamanda kapatıcı bulunuyor.

Galeri
rare beauty
Selena gomez
Benzer İçerikler
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Güzellik YSL Beauty'nin yeni yüzü Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.
25.12.2020
Güzellik Bireyselliğe vurgu Gucci Beauty, kozmetik ailesinin yeni üyeleri ile bireyselliğe ve çeşitliliğe vurgu yapıyor.
17.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021