All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Rare Beauty’de bağış zamanı Cansu Acar

Eski Disney yıldızı, şimdilerin ise popüler şarkıcısı Selena Gomez bu kez güzellik sektöründe adım adım yükselmekte.

Selena Gomez, lupus hastalığı sebebiyle böbrek yetmezliği yaşamış ve en yakın arkadaşı sayesinde böbrek nakli olmuştu. Yaşadığı psikolojik sorunlar ve olaylı ilişkisinin ardından, 2020'de Rare Beauty adında kurduğu firmasını makyaj severlerle buluşturdu. Siz de kusurların güzelliği olduğuna, pozitif ve özgünlüğün dikkat çektiğine inananlardansanız, bu marka tam da size göre. Üstelik Rare Beauty’nin yüzde 1’lik geliri sağlık kuruluşlarına bağışlanacak.

Gözde şarkıcı, ürünlerinde geniş renk skalasına ve çeşitliliğe yer vermesiyle kalbimizi çalmayı başardı. Renkli kişiliği ve imajıyla dikkatleri üstüne toplayan Selena’nın Rare Beauty koleksiyonunda, rötuş kiti, likit eyeliner, farklı tonlarda dudak bakım kremi, mat rujlar, highlighter, allık, kaş boyası, kaş jeli ve 48 renkten oluşan fondöten ve aynı zamanda kapatıcı bulunuyor.

Galeri
rare beauty
Selena gomez
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Moda Kaliforniya ruhu Selena Gomez, yeni Puma kampanyasında Kaliforniya'nın sıcak sahillerine götürüyor bizi.
29.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021