All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Mor saç mı geliyor? Bağlan Keskin

Evde çok sıkılan Dylan Minette yeni bir trendi mi müjdeliyor.

Her sene alternatif bir saç rengi popüler olur. Neredeyse herkes o saç rengini dener. Platin sarı, gümüş, punk mavisi ve uçuk pembe… Bu renklerde saçlar gözünüzün önüne geldi değil mi? 13 Reasons Why’ın yıldızı Dylan Minette’nin Instagram’ında paylaştığı son fotoğrafına bakarsak bu yaz da mor saydığımız renklerin arasına girecek gibi. Herkes evde çok sıkıldığı için çılgın şeyler deniyor. Ama bir kez daha baktığınızda göze gayet de hoş görünüyor. Yoksa mor bu yazın saç rengi olabilir mi? Karar vermeniz için örnekleri sunuyoruz.     

 

Dylan Minette
mor saç
Kylie Jenner
13 Reasons Why
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Güzellik Kendall yeniden Kylie Cosmetics diyor! Jenner kızkardeşler Kylie Cosmetics için yeniden bir arada.
22.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik #ALLlist: 100 TL altı cilt bakım ürünleri Mükemmel bir cilde ulaşmak aslında hiç zor değil! Doğru ürünler ve düzenli kullanım ile gözle görülür sonuçlara ulaşmak isteyenler için 100 TL altı cilt bakım ürünlerini paylaşıyoruz.
27.01.2021
Güzellik Cilt bakımında yenilik zamanı Daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için sizce de cilt bakım rutininizi yenileme zamanı gelmedi mi?
26.01.2021
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021