All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Mor saç mı geliyor? Bağlan Keskin

Evde çok sıkılan Dylan Minette yeni bir trendi mi müjdeliyor.

Her sene alternatif bir saç rengi popüler olur. Neredeyse herkes o saç rengini dener. Platin sarı, gümüş, punk mavisi ve uçuk pembe… Bu renklerde saçlar gözünüzün önüne geldi değil mi? 13 Reasons Why’ın yıldızı Dylan Minette’nin Instagram’ında paylaştığı son fotoğrafına bakarsak bu yaz da mor saydığımız renklerin arasına girecek gibi. Herkes evde çok sıkıldığı için çılgın şeyler deniyor. Ama bir kez daha baktığınızda göze gayet de hoş görünüyor. Yoksa mor bu yazın saç rengi olabilir mi? Karar vermeniz için örnekleri sunuyoruz.     

 

Dylan Minette
mor saç
Kylie Jenner
13 Reasons Why
Benzer İçerikler
Güzellik Kendall yeniden Kylie Cosmetics diyor! Jenner kızkardeşler Kylie Cosmetics için yeniden bir arada.
22.06.2020
Ünlüler Sosyal medyada 13 Reasons Why oyuncuları Instagram'da neler yapıyorlar?
05.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Güneşten korunma zamanı Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.
03.07.2020
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Güzellik Yüz maskesinde yüksek teknoloji Yüz maskeleri konusu ciddi bir konu. Maisonette’den ise güzel bir alternatif geldi.
27.06.2020