All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 25.05.2020 Makyajsız güzellik All Magazine

Yıldızlar evde kaldığı süreci ciltlerini dinlendirerek geçiriyor.

Birçoğumuz gibi Hollywood yıldızları da pandemi sürecini evlerinde geçiriyor. Instagram'da yaptıkları paylaşımlarla ise her zamankindan daha çok bizlerden biri olduklarını gözler önüne seriyorlar. Spor programlarını, yemek tariflerini, çocuklarıyla olan sorunlarını, konforlu kıyafetlerini ve yataktan yeni kalkmış gibi görünen dağınık saçlarını takipçileriyle paylaşmaktan çekinmeyen yıldızların en çok makyajsız görünümleri dikkat çekti. Genellikle kırmızı halı davetlerinde ve ekranlarda görmeye alıştığımız bu isimler en doğal halleriyle de bizleri büyülemeyi başarıyorlar. Amaçları ise bizleri büyülemekten öte çekimler nedeniyle sürekli makyaj yapmak zorunda kaldıkları ciltlerine biraz da olsa nefes aldırmak. Siz de düzenli bakım yaparak deneyebilirsiniz?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

 

GUZELLIK
TREND
WFH
NO-MAKEUP
GWYNETH-PALTROW
HALLE-BERRY
SALMA-HAYEK
DREW-BARRYMORE
AMBER-HEARD
JULIA-ROBERTS
Benzer İçerikler
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021