All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 25.05.2020 Makyajsız güzellik All Magazine

Yıldızlar evde kaldığı süreci ciltlerini dinlendirerek geçiriyor.

Birçoğumuz gibi Hollywood yıldızları da pandemi sürecini evlerinde geçiriyor. Instagram'da yaptıkları paylaşımlarla ise her zamankindan daha çok bizlerden biri olduklarını gözler önüne seriyorlar. Spor programlarını, yemek tariflerini, çocuklarıyla olan sorunlarını, konforlu kıyafetlerini ve yataktan yeni kalkmış gibi görünen dağınık saçlarını takipçileriyle paylaşmaktan çekinmeyen yıldızların en çok makyajsız görünümleri dikkat çekti. Genellikle kırmızı halı davetlerinde ve ekranlarda görmeye alıştığımız bu isimler en doğal halleriyle de bizleri büyülemeyi başarıyorlar. Amaçları ise bizleri büyülemekten öte çekimler nedeniyle sürekli makyaj yapmak zorunda kaldıkları ciltlerine biraz da olsa nefes aldırmak. Siz de düzenli bakım yaparak deneyebilirsiniz?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

 

GUZELLIK
TREND
WFH
NO-MAKEUP
GWYNETH-PALTROW
HALLE-BERRY
SALMA-HAYEK
DREW-BARRYMORE
AMBER-HEARD
JULIA-ROBERTS
Benzer İçerikler
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Güzellik Bang, bang! Kakül kullanmanın inceliklerini sizler için araştırdık.
11.06.2020
Güzellik Makyajsız güzellik Yıldızlar evde kaldığı süreci ciltlerini dinlendirerek geçiriyor.
25.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Güneşten korunma zamanı Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.
03.07.2020
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Güzellik Yüz maskesinde yüksek teknoloji Yüz maskeleri konusu ciddi bir konu. Maisonette’den ise güzel bir alternatif geldi.
27.06.2020