All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 26.03.2021 Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dilara Alkan

Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.

Yakın zamanda “Le Blanc” koleksiyonunu piyasaya süren Chanel Beauty, Lily-Rose Depp tarafından tanıtılan ruj serisiyle geri döndü. Koleksiyonda yazın kullanabileceğimiz canlı renklerin yanı sıra yılın dört mevsimine uygun olan 20 farklı renk seçeneği de mevcut.

Chanel Beauty'nin yenilenen formülüyle iki aşamalı teknolojiye sahip olan Rouge Coco Bloom, dudaklara nem katarken uzun süre kalıcı renk sağlıyor. Ultra parlak yağdan oluşan formül, sekiz saate kadar parlaklık ve aydınlık sağlıyor. 20 renk arasından öne çıkanlar arasında "Chance" pembe bir dokunuşla, "Season" çarpıcı koyu kırmızısı ile ve "Merveille" bir diğer pembe seçenek olarak dikkat çekiyor.

Lily-Rose Depp 'in tanıttığı ve rujların satış fiyatı 40 Dolar olan bu koleksiyon Chanel Beauty mağazalarında ve çevrimiçi olarak satışta. 

Chanel Beauty
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021