All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Lezzetli takviye Onur Özcan

Dynavit Diamond Collagen tadıyla tüketiciden tam not aldı.

Eczacıbaşı vitamin, mineral ve gıda takviyesi ürünleriyle tüketicinin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflediği Dynavit ürün grubu için özenli ve titiz çalışmalar içerisindeydi. Markanın Dynavit Diamond Collagen ürünü, İpsos tarafından Ekim 2020’de 25-55 yaş arası toplam 100 kadın görüşmeci ile gerçekleştirilen araştırma verilerine göre, her 10 kadının 8'i tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Dynavit Diamond Collagen, özel formülüyle cilt sağlığı ve güzelliğine doğrudan katkıda bulunurken, sahip olduğu üzüm lezzeti ile tüketicinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Sağlıklı ve güzel görünen bir cilde giden yolun temelinde cildi ve vücudu gerekli nem, yağlar ve besinlerle desteklemek vardır. Dynavit Diamond Collagen içerdiği 5000 mg hidrolize balık kollajeni ile cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. İçeriğinde koruyucu barındırmayan ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi için www.dynavit.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Dynavit Diamond Collagen
Kollajen
Güzellik
Benzer İçerikler
Güzellik Lezzetli takviye Dynavit Diamond Collagen tadıyla tüketiciden tam not aldı.
16.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021