All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Kendimize ve sevdiklerimize hediye All Magazine

Sephora Türkiye, sevdiklerinize sürpriz yapmak, kendinizi şımartmak için kaçırılmayacak bir fırsat ile geldi.

Yeni yıl kapımızda. Geçtiğimiz yılın sonuna yaklaştığımızı bilerek, gelecek yılı büyük bir heyecan ile karşılamaya hazırlanıyoruz. Bu yıl yılbaşı gecesini evde geçirecek milyonlar biraz olsun mutlu olmak için kendilerine hediye alma yönünde adım attı. Bir çoğumuz ise başkalarının yüzündeki gülümsenin sebebi olmayı tercih etti. Siz de yakınlarınıza hoş bir sürpriz yapmak ya da kendinize yeni yıl hediyesi almak için Sephora Türkiye mağazalarını, Sephora Türkiye uygulamasını ya da sephora.com.tr adresini ziyaret ederek alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Sephora Türkiye Sephora Collection dünyasından seçkilere göz atabilirsiniz. Yılbaşı ışıltısını ürünlerine yansıtan Sephora Collection, ilham veren yeni yıl hediyelerini güzellik tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Sephora Türkiye
Sephora Collection
Christmas
Hediye Seçenekleri
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni yıl heyecanı Sephora, hem kendini, hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için heyecan verici kampanyalar hazırladı
09.12.2020
Güzellik Kendimize ve sevdiklerimize hediye Sephora Türkiye, sevdiklerinize sürpriz yapmak, kendinizi şımartmak için kaçırılmayacak bir fırsat ile geldi.
09.12.2020
Güzellik Sephora ile yılbaşı coşkusu Yeni yılı muhteşem makyaj setleri ile karşılıyoruz.
12.11.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021