All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.06.2020 Kendall yeniden Kylie Cosmetics diyor! Bağlan Keskin

Jenner kızkardeşler Kylie Cosmetics için yeniden bir arada.

Kylie Cosmetics hayranlarını yeni koleksiyondan daha fazla mutluluktan çıldırtacak bir şey varsa o da Kylie Jenner’ın kızkardeşi Kendall ile yeniden işbirliği yapmasıdır. Ve geçtiğimiz hafta sonu Kylie Jenner, Instagram hikayesinde Kendall ile yeni işbirliklerini sonunda duyurdu. Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları koleksiyon hem parlak hem de nötr tonlardan oluşan 15 renklik göz farı paletine sahip. Aynı zamanda lip gloss ürünler de içeren koleksiyon Kylie Jenner’a göre şimdiye kadar çıkardıklarının en iyisiymiş.

Kendall Jenner
Kylie Jenner
Kylie Cosmetics
Benzer İçerikler
Güzellik Kendall yeniden Kylie Cosmetics diyor! Jenner kızkardeşler Kylie Cosmetics için yeniden bir arada.
22.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Lifestyle Kardashian hikayesi Netflix’te Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!
01.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Güneşten korunma zamanı Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.
03.07.2020
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Güzellik Yüz maskesinde yüksek teknoloji Yüz maskeleri konusu ciddi bir konu. Maisonette’den ise güzel bir alternatif geldi.
27.06.2020