All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 25.09.2020 İmza kokularıyla Sevilla Yunus Başaran

Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.

Sevil Parfümeri’nin koku ailesi genişliyor. Kozmetik devinin kendi imzasını taşıyan üç yeni üyesi Signature Parfume Collection by Sevilla, uniseks koku grubunda olmasıyla öne çıkıyor. Lukanus, Milanus ve Ioseph adındaki üç kokuya sahip Signature Parfume Collection by Sevilla tüm duyularınıza hitap edecek. 

Ailenin narenciye durağı Lukanus, taze, ferah bir koku seçeneği. Diğer üyeleri gibi Lukanus da cinsiyetsiz bir parfüm. Portakal, yeşil misket gibi turunçgillerin enerjik tınıları, armut, ananas ve elma ile harmanlanıyor. Dip notalarda ise sandal, sedir ve meşe yosunu ile odunsu bir hava bırakıyor.

Ailenin kışkrtıcı üyesi ise Milanus. Odunsu amberli karaktere sahip koku, kendinden emin, ne istediğini bilenlere geliyor. Portakal ve lavantanın huzurlu hissiyle giriş yaparken, safranın baharatsı aroması ve gül, yasemin çifti sizleri karşılıyor. Ud ve meşe yosununun ahengi ise amber ile karamer çiftiyle buluşuyor.

Son olarak hem erkek hem de kadın koku serisinin sofistike üyesi Ioseph, sizleri büyülemek için tasarlandı. Turunçgiller, lavanta ve okaliptüs notalarının açılış yaptığı Ioseph, zencefil, gül ve yaseminin rahatlatıcı etkisiyle devam ediyor. Sedir, ve sandal ağacı dip notalarında ise paçuli, vetiver, amber ve misk eşlik ediyor. 

Sevil
Parfümeri
Ioseph
Milanus
Lukanus
Benzer İçerikler
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021