All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 12.03.2021 Hamilelere özel bakım Merve Girgin

Cilt bakımını hamilelik döneminde devam ettirmek büyük önem taşıyor. Anne adayları özellikle bu dönemde cilt bakım rutinlerine dikkat etmeliler.

Hamilelik döneminde cildimiz normalde olduğundan daha çok bakım gerektirir. Genişleyen vücut ile birlikte cildimiz gerginliğini ve elastikiyetini kaybeder. Bu nedenle hamileler için üretilen bakım ürünlerine yönelmekte yarar var. HiPP Mamasanft Masaj ve Bakım Yağı, hamilelerin ihtiyaçlarına göre özel formüle edilmiştir. Bitkisel bileşimi cildi yumuşatarak çatlak oluşumunu önler ve tam koruma sağlar.  

İçindeki jojoba yağı ve organik badem yağı cildin nemlenmesine yardımcı olur.  İçeriğinde paraben, renklendirici, koruyucu gibi maddeler içermez. Cilt ile uyumluluğu uzmanlar tarafından test edilen HiPP Mamasanft Masaj ve Bakım Yağı, hamilelik esnasında gerilen ve inceleyen deriye derin bakım yapar. 

Hamilelik döneminde cildinize gereken özeni HiPP Mamasanft Masaj ve Bakım Yağı ile gösterin.  

Galeri
bakım-yağı
HiPP
Mamasanft
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021