All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 12.01.2021 Halsey artık kozmetik dünyasında Merve Girgin

Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.

Kozmetik markası çıkarma kervanına katılan isimlere şarkıcı Halsey de ekleniyor. Kendini özgürce ifade edebilmeyi ve makyaj ile eğlenmeyi hedefleyen Halsey, ruj, far ve aydınlatıcının olduğu ilk koleksiyonunu sundu. 

Makyajı bir sanat formu olarak gören Halsey, kuralların olmadığı ve yaratıcılığın ortaya çıktığı bir makyaj deneyimi sunmayı hedefliyor. “Güzellik endüstrisinde bazı standartlar var ama ben bireyleri bu standartları aşmak için cesaretlendirmek istiyorum” diyor. ‘about-face’ adını verdiği kozmetik markasını sosyal medyaya duyururken çoğu etkinlikte makyajını kendini yaptığını ve uzun zamandır makyaj sevgisini fanlarıyla paylaşmak istediğini belirtiyor. 

halsey
Benzer İçerikler
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021