All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 12.01.2021 Halsey artık kozmetik dünyasında Merve Girgin

Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.

Kozmetik markası çıkarma kervanına katılan isimlere şarkıcı Halsey de ekleniyor. Kendini özgürce ifade edebilmeyi ve makyaj ile eğlenmeyi hedefleyen Halsey, ruj, far ve aydınlatıcının olduğu ilk koleksiyonunu sundu. 

Makyajı bir sanat formu olarak gören Halsey, kuralların olmadığı ve yaratıcılığın ortaya çıktığı bir makyaj deneyimi sunmayı hedefliyor. “Güzellik endüstrisinde bazı standartlar var ama ben bireyleri bu standartları aşmak için cesaretlendirmek istiyorum” diyor. ‘about-face’ adını verdiği kozmetik markasını sosyal medyaya duyururken çoğu etkinlikte makyajını kendini yaptığını ve uzun zamandır makyaj sevgisini fanlarıyla paylaşmak istediğini belirtiyor. 

halsey
Benzer İçerikler
Ünlüler Halsey'den beklenmedik haber Halsey, sosyal medya hesabından verdiği haberle herkesi şaşırtmayı başardı.
28.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021