All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 05.02.2021 Hailey'in sürprizi Onur Özcan

Hailey Bieber'den kozmetik markası sürprizi.

Ünlüler açısından bakacak olursak, son yılların yeni trendi için kendi kozmetik markasını çıkarmak diyebiliriz. Rihanna, Kylie, Lady Gaga, Jennifer Lopez ve daha birçok isim adeta bu trende uyarak kendi alanlarındaki yükselişlerini, yarattıkları kozmetik markalarına da yansıtmayı başardılar. Dışarıdan bakıldığında tüm köşeler kapılmış gibi görünebilir ama unutmayın her zaman için boş bir koltuk vardır. Ünlü model Hailey Bieber da sürpriz bir kararla bu sektöre dahil olarak kendi kozmetik markasını kurmaya karar verdi. Tarzıyla moda dergilerinden ve eşi Justin Bieber ile magazin gündeminden düşmeyen genç model markası ile büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Instagram’da 32.7 milyon takipçisi olan Hailey, markasına ise kendi göbek adı olan Rhode adını verdi. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa bile şimdiden Hailey’nin nasıl bir marka kimliği yaratacağı merak konusu. 

Rhode
Hailey Bieber
Benzer İçerikler
Moda Hailey Bieber’dan yeni haber Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Hailey Bieber, İtalyan ayakkabı markasının yeni yüzü oldu.
15.03.2021
Moda Icy Park esintisi Beyoncé'nin Ivy Park x adidas işbirliğine bir yenisi eklendi: Icy Park sizlerle.
22.02.2021
Güzellik Hailey'in sürprizi Hailey Bieber'den kozmetik markası sürprizi.
05.02.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021