All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 03.07.2020 Güneşten korunma zamanı Dilara Yılmaz

Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.

Vücudumuzun D vitamini ihtiyacını karşılayan güneşin cildimize birçok zararı bulunuyor. Cilt lekeleri ve yaşlanmaya neden olan güneş ışınlarından korunmak için düzenli güneş kremi veya SPF kullanmak şart. Özellikle yaz günlerinde gün içinde tekrarlanması gereken güneş kremi kullanımında başka cilt problemleri yaşamamak adına cilt tipinize uygun, ileri teknoloji kullanılarak üretilmiş ürünler kullanmanız gerekli. 100 yılı aşkın süredir cilt bakım teknolojisinde uzman olan Shiseido, yazın sıcak günlerinde güneşe karşı koruma, makyaj ve güneş sonrası bakım için birbirinden mükemmel ürünleriyle sağlıklı bir görünüm sunuyor.  Yeni ürünü Expert Sun Protector serisiyle deniz ve okyanusu kirletmeyen çevre dostu formülü yanı sıra WetForce teknolojisi sayesinde cilt, su ve ter ile temas ettiğinde UV ışınlarına karşı koruması artıyor ve yepyeni HeatForce teknolojisi ile cilt, yüksek ısıya maruz kaldığında ürünün cildi koruma özelliği artıyor.

Galeri
Shiseido
Güneş koruma
Benzer İçerikler
Güzellik Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.
06.07.2020
Güzellik Güneşten korunma zamanı Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.
03.07.2020
Güzellik Güneş koruması evde de devam ediyor Her ne kadar eskisi kadar sık dışarı çıkamasak da, bu durum güneş kremi kullanmayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmiyor.
30.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Ariana Grande’den yeni parfüm Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.
10.08.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil kolonya Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.
20.07.2020