All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.05.2020 Göz makyajında son durum: Rengarenk Dilruba Karaköse

İhtiyacınız olan tek şey, iddialı ve canlı tonlara sahip bir far seçmek… Gerisi ise kendiliğinden göz alıcı bakışlar olacak.

Kahve veya bakır tonları, göz makyajı için sıkça tercih edilen renklerden. Zira gözlere daha derin bir görüntü katarak klasik bir görünüm sunuyor. Ancak havalar yavaş yavaş ısınıyor ve içimiz kıpır kıpır. Neden bu heyecanı makyajımızı da yansıtmayalım. Hem de çok fazla ürüne gerek olmadan daha basit bir şekilde… O zaman tercihiniz lila, yeşil ya da turuncu gibi canlı renklere sahip farlardan yana olsun. Birden fazla kullanabileceğiniz gibi tek ton ile de gayet basit bir şekilde eğlenceli ve dikkat çeken bir göz makyajı yapabilirsiniz. Dilerseniz maskara ve eyeliner yardımıyla daha yoğun bir etki yaratmanız mümkün.

Makyaj
Göz Makyajı
Benzer İçerikler
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Güzellik Her an her yerde yanında Benefit'in çok beğenilen ürünleri, mini boylarıyla seyahatlar başta olmak üzere makyajseverlerin yanından ayrılmıyor.
11.06.2020
Güzellik Selfie için makyaj tüyoları Hepimiz fotoğraflarda iyi çıkmak isteriz değil mi? O zaman makyaj yaparken uygulayacağınız bu 5 püf noktası, sizi bu sonuca ulaştırma garantili!
10.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021