All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.05.2020 Göz makyajında son durum: Rengarenk Dilruba Karaköse

İhtiyacınız olan tek şey, iddialı ve canlı tonlara sahip bir far seçmek… Gerisi ise kendiliğinden göz alıcı bakışlar olacak.

Kahve veya bakır tonları, göz makyajı için sıkça tercih edilen renklerden. Zira gözlere daha derin bir görüntü katarak klasik bir görünüm sunuyor. Ancak havalar yavaş yavaş ısınıyor ve içimiz kıpır kıpır. Neden bu heyecanı makyajımızı da yansıtmayalım. Hem de çok fazla ürüne gerek olmadan daha basit bir şekilde… O zaman tercihiniz lila, yeşil ya da turuncu gibi canlı renklere sahip farlardan yana olsun. Birden fazla kullanabileceğiniz gibi tek ton ile de gayet basit bir şekilde eğlenceli ve dikkat çeken bir göz makyajı yapabilirsiniz. Dilerseniz maskara ve eyeliner yardımıyla daha yoğun bir etki yaratmanız mümkün.

Makyaj
Göz Makyajı
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’dan bir ilk Dünyada ilk kez “sanal oje”leri deneyimlemek için devam edin!
06.03.2021
Güzellik #ALLlist: 100 TL altı far paletleri Far sürmeyi sevenler için birbirinden farklı renkleri içeren 100 TL altı far paletlerini sizler için sıraladık.
02.02.2021
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021