All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.05.2020 Göz makyajında son durum: Rengarenk Dilruba Karaköse

İhtiyacınız olan tek şey, iddialı ve canlı tonlara sahip bir far seçmek… Gerisi ise kendiliğinden göz alıcı bakışlar olacak.

Kahve veya bakır tonları, göz makyajı için sıkça tercih edilen renklerden. Zira gözlere daha derin bir görüntü katarak klasik bir görünüm sunuyor. Ancak havalar yavaş yavaş ısınıyor ve içimiz kıpır kıpır. Neden bu heyecanı makyajımızı da yansıtmayalım. Hem de çok fazla ürüne gerek olmadan daha basit bir şekilde… O zaman tercihiniz lila, yeşil ya da turuncu gibi canlı renklere sahip farlardan yana olsun. Birden fazla kullanabileceğiniz gibi tek ton ile de gayet basit bir şekilde eğlenceli ve dikkat çeken bir göz makyajı yapabilirsiniz. Dilerseniz maskara ve eyeliner yardımıyla daha yoğun bir etki yaratmanız mümkün.

Makyaj
Göz Makyajı
Benzer İçerikler
Güzellik Göz makyajında son durum: Rengarenk İhtiyacınız olan tek şey, iddialı ve canlı tonlara sahip bir far seçmek… Gerisi ise kendiliğinden göz alıcı bakışlar olacak.
22.05.2020
Güzellik Adım adım glass skin makyajı Canlı ama aynı zamanda pürüzsüz görünen bir cilt makyajı için yapılması gerekenler…
11.05.2020
Güzellik Yaratıcılığın sınırı yok Bildiğiniz makyaj tekniklerini ve malzemelerini unutun bu çalışmalar ezber bozuyor.
04.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Güneş koruması evde de devam ediyor Her ne kadar eskisi kadar sık dışarı çıkamasak da, bu durum güneş kremi kullanmayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmiyor.
30.05.2020
Güzellik Tırnakları beyazlatma yolları Fazla oje sürmekten ya da protez tırnakların ardından rengi değişen tırnaklarınıza bakım yapma zamanı!
28.05.2020
Güzellik Mor saç mı geliyor? Evde çok sıkılan Dylan Minette yeni bir trendi mi müjdeliyor.
27.05.2020