All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Salih Devrim

Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.

Markalar yaklaşan yılbaşı için ışıltılı ve öne çıkan ürünleri tek bir koleksiyonda topluyor. Makyaj denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Flormar da yılbaşı temasına seyirci kalmamak için oluşturduğu koleksiyon sayesinde tepeden tırnağa güzellik sunuyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni yıla eğlence katmayı hedefleyen marka, yılbaşı koleksiyonu Party ile trend tonları ve ışıltılı dokuları bir araya getiriyor. Koleksiyon, pamuksu ve ipeksi dokularıyla öne çıkarken renkli ve ışıltılı dudak ürünleriyle geniş ürün yelpazesi sunuyor. Yeni yılın heyecanına yakışan bir ışıltı sunan Flormar, aynı zamanda yılbaşı sonrasında cildinize bakım yapabileceğiniz sağlıklı ürünleri de bu koleksiyonda buluşturuyor. Tüm ürünlere ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Flormar
Party
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’dan bir ilk Dünyada ilk kez “sanal oje”leri deneyimlemek için devam edin!
06.03.2021
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Güzellik Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.
09.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021