All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Salih Devrim

Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.

Markalar yaklaşan yılbaşı için ışıltılı ve öne çıkan ürünleri tek bir koleksiyonda topluyor. Makyaj denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Flormar da yılbaşı temasına seyirci kalmamak için oluşturduğu koleksiyon sayesinde tepeden tırnağa güzellik sunuyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni yıla eğlence katmayı hedefleyen marka, yılbaşı koleksiyonu Party ile trend tonları ve ışıltılı dokuları bir araya getiriyor. Koleksiyon, pamuksu ve ipeksi dokularıyla öne çıkarken renkli ve ışıltılı dudak ürünleriyle geniş ürün yelpazesi sunuyor. Yeni yılın heyecanına yakışan bir ışıltı sunan Flormar, aynı zamanda yılbaşı sonrasında cildinize bakım yapabileceğiniz sağlıklı ürünleri de bu koleksiyonda buluşturuyor. Tüm ürünlere ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Flormar
Party
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Güzellik Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.
09.12.2020
Lifestyle Netflix ile parti zamanı Sosyal uzaklaşma esnasında evde sinema gecesi yapalım mı?
22.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021