All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Flormar’ın hijyen serisi Salih Devrim

İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.

Pandemi ile birlikte hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen kolonyolar Flormar’ın yeni hijyen serisinde üç farklı alternatifle karşımıza çıkıyor. Kozmetik alanındaki 50 yıllık birikimini yeni hijyen serisine yansıtan marka, farklı koku ve boyut seçenekleriyle evimize, ofisimize, kısacası her anımıza eşlik etmeye hazırlanıyor. İçeriğindeki 80⁰’lik alkol bakterilerin yok edilmesini sağlarken, Aloe Vera, Mandarin ve Marin gibi esansları da güzel bir koku sağlıyor. Aloe Vera bitkisinin kokusunu taşıyan Aloe Vera Cologne, Bodrum mandalinalarının eşsiz kokusuyla Mandarin Cologne ve deniz esintisini ellerinizde hissettiren Marin Cologne kolonyaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Flormar
hijyen serisi
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Güzellik Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.
09.12.2020
Güzellik Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.
06.07.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021