All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Flormar’ın hijyen serisi Salih Devrim

İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.

Pandemi ile birlikte hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen kolonyolar Flormar’ın yeni hijyen serisinde üç farklı alternatifle karşımıza çıkıyor. Kozmetik alanındaki 50 yıllık birikimini yeni hijyen serisine yansıtan marka, farklı koku ve boyut seçenekleriyle evimize, ofisimize, kısacası her anımıza eşlik etmeye hazırlanıyor. İçeriğindeki 80⁰’lik alkol bakterilerin yok edilmesini sağlarken, Aloe Vera, Mandarin ve Marin gibi esansları da güzel bir koku sağlıyor. Aloe Vera bitkisinin kokusunu taşıyan Aloe Vera Cologne, Bodrum mandalinalarının eşsiz kokusuyla Mandarin Cologne ve deniz esintisini ellerinizde hissettiren Marin Cologne kolonyaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Flormar
hijyen serisi
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’dan bir ilk Dünyada ilk kez “sanal oje”leri deneyimlemek için devam edin!
06.03.2021
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Güzellik Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.
09.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021