All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 29.04.2020 Flormar’dan hijyenik set desteği Dilara Yılmaz

Renkli kozmetik markası Flormar, Covid-19 salgınına karşı ürettiği yeni ürünü PurActive jel kolonya ve el kreminden oluşan 20 bin adetlik hijyenik bakım seti bağışlıyor.

50 yıldır Türkiye’nin makyaj denince akla gelen ilk markalarından olan Flormar, kişisel hijyenin büyük önem taşıdığı bu salgın döneminde toplum sağlığı için bir adım atıyor. Daha önce marka bünyesinde bulunmayan yeni bir ürün geliştiren Flormar, PurActive adlı jel kolonya ile salgın sırasında ihtiyaç sahiplerine destek oluyor. Bakım seti bağışları TEV (Türk Eğitim Vakfı) desteği ile huzurevinde ikamet eden büyüklere ve bu tesislerde çalışanlara iletiliyor. Aynı zamanda Yemeksepeti Banabi aracılığıyla sipariş veren 50 yaş ve üzerindeki vatandaşlara içerisinde PurActive jel kolonya ve el kremi bulunan hijyenik bakım setleri ücretsiz olarak dağıtılıyor. Tüm hijyen şartlarını eksiksiz olarak sınırlı bir ekiple laboratuvar ve üretim tesislerinde çalışmalarına devam eden Flormar hijyenik bakım ürünleri konusunda yerli üretimin güçlendirilmesi adına çalışmalarına devam edecek.

 

Galeri
flormar
covid-19
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’dan hijyenik set desteği Renkli kozmetik markası Flormar, Covid-19 salgınına karşı ürettiği yeni ürünü PurActive jel kolonya ve el kreminden oluşan 20 bin adetlik hijyenik bakım seti bağışlıyor.
29.04.2020
Son Eklenenler
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil kolonya Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.
20.07.2020
Güzellik Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.
06.07.2020