All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 29.04.2020 Flormar’dan hijyenik set desteği Dilara Yılmaz

Renkli kozmetik markası Flormar, Covid-19 salgınına karşı ürettiği yeni ürünü PurActive jel kolonya ve el kreminden oluşan 20 bin adetlik hijyenik bakım seti bağışlıyor.

50 yıldır Türkiye’nin makyaj denince akla gelen ilk markalarından olan Flormar, kişisel hijyenin büyük önem taşıdığı bu salgın döneminde toplum sağlığı için bir adım atıyor. Daha önce marka bünyesinde bulunmayan yeni bir ürün geliştiren Flormar, PurActive adlı jel kolonya ile salgın sırasında ihtiyaç sahiplerine destek oluyor. Bakım seti bağışları TEV (Türk Eğitim Vakfı) desteği ile huzurevinde ikamet eden büyüklere ve bu tesislerde çalışanlara iletiliyor. Aynı zamanda Yemeksepeti Banabi aracılığıyla sipariş veren 50 yaş ve üzerindeki vatandaşlara içerisinde PurActive jel kolonya ve el kremi bulunan hijyenik bakım setleri ücretsiz olarak dağıtılıyor. Tüm hijyen şartlarını eksiksiz olarak sınırlı bir ekiple laboratuvar ve üretim tesislerinde çalışmalarına devam eden Flormar hijyenik bakım ürünleri konusunda yerli üretimin güçlendirilmesi adına çalışmalarına devam edecek.

 

Galeri
flormar
covid-19
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’dan bir ilk Dünyada ilk kez “sanal oje”leri deneyimlemek için devam edin!
06.03.2021
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Güzellik Flormar’ın yılbaşı ışıltısı Flormar, yılbaşına renk katmak için güzellik tutkunlarını yeni koleksiyonu Party ile buluşturuyor.
09.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Mide Balonu ile kilo verin Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlara yeni bir teknoloji öneriyoruz.
14.04.2021
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021