All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 06.03.2021 Flormar’dan bir ilk Yunus Başaran

Dünyada ilk kez “sanal oje”leri deneyimlemek için devam edin!

Global markaların teknoloji atılımlarına aşinayız. Özellikle güzellik ve kozmetik sektörünün bir biri ardına yaptığı atılımlar ise büyük alkış topluyor. Kamera üzerinden ruj, fondöten, maskara deneme amacıyla yaratılmış uygulamalara yakın zamanda da istediğiniz rengi anlık ve sanal olarak uyguladığınız AR uygulamaları geliştirildi. 

Ülkemizden ise bu atılımları gerçekleştiren isim Flormar oldu. Flormar arttırılmış gerçekliği temel alan Sanal Makyaj uygulaması ile farkını gösteriyor. Yüzlerce rengi bir tıkla flormar.com.tr üzerinden denemeniz için kurulan Sanal Makyaj uygulaması, dünyada da bir ilki gerçekleştirip ilk kez oje denemenizi sağlıyor. Sanal Oje uygulamasının da temeli AR teknolojisine dayanıyor. Flormar Türkiye Instagram hesabındaki filtreler ile sizde deneyimleyebilirken, Flormar mağazalarındaki QR kodlarını okutarak güvenli ve eğlenceli makyajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Flormar
Sanal Makyaj Uygulaması
Sanal Oje
Benzer İçerikler
Güzellik Flormar’dan bir ilk Dünyada ilk kez “sanal oje”leri deneyimlemek için devam edin!
06.03.2021
Güzellik #ALLlist: 100 TL altı far paletleri Far sürmeyi sevenler için birbirinden farklı renkleri içeren 100 TL altı far paletlerini sizler için sıraladık.
02.02.2021
Güzellik Flormar’ın hijyen serisi İhtiyaç önceliğimizin değiştiği bu dönemde Flormar’ın yeni hijyen seti her an yanımızda olmaya aday.
08.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021