All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Eşsiz tasarım, ileri teknoloji ile buluşuyor. Merve Girgin

Dyson Corrale, uzmanlar tarafından geliştirilen esnek plaka teknolojisi ile saç şekillendirme alışkanlıklarınızı değiştirmeye geliyor.

Günlük hayatın karmaşası içinde dilediğiniz şekilde saçlarınızı şekillendirmek ve istediğiniz stilleri uygulamak zor olabiliyor. Saçın yapısını koruyan ve hayalinizdeki görünümlere ulaşmanızı sağlayan yeni teknolojiler sayesinde mükemmel deneyimler yaşamanız artık imkânsız değil. Tüm saç tiplerine uygun, ilk esnek plaka teknolojisine sahip saç düzleştirici Dyson Corrale, size muhteşem saç stilleri vadediyor. Yüksek ısıya maruz bırakılan saçları, sunduğu yeni teknoloji ile korumayı hedeflerken, tüm
saç tellerine eşit ısı ve gerginlik vererek, mükemmel saç tasarımlarını etmenize imkân sağlıyor. Saç düzleştirme biliminde uzman kişilerle çalışan Dyson, hassas ve doğru ısı sağlayan sistemi Akıllı Isı Kontrolü sayesinde ısıya bağımlılığı düşürüyor ve saçın yapısını korumasına yardımcı oluyor. Dyson’ın kablosuz elektrik süpürgelerinde ilham alınarak üretilen piller sayesinde kablosuz kullanabileceğiniz Dyson Corrale, sizin için zaman ve yer sınırlarını da ortadan kaldırıyor. Yeni teknolojilerle sektörüne öncülük eden Dyson Corrale ile hayalini kurduğunuz eşsiz saç deneyimini elde etmek artık mümkün.

Dyson
Saç Düzleştirici
Benzer İçerikler
Güzellik Eşsiz tasarım, ileri teknoloji ile buluşuyor. Dyson Corrale, uzmanlar tarafından geliştirilen esnek plaka teknolojisi ile saç şekillendirme alışkanlıklarınızı değiştirmeye geliyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020
Güzellik Eşsiz dudaklar Bu sonbahar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 5 ruj önerisi sizlerle.
24.09.2020
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020