All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 28.08.2020 Doğayı hissedin Yunus Başaran

İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.

Doğal kaynaklı bileşenlerle oluşturulan Nuxe Organic serisi cilt bakımı rutininizi yeniden yaratmaya geliyor. %100 doğal kaynaklardan sağlanan kokuları, sertifikalı organik içerikleri ve yeşil teknolojiden elde edilen aktif bileşenleri ile Nuxe, ciltte gözle görünür etki yaratmayı hedefliyor. Çevreye duyarlı üretilen organik seri, duyusal bir yolculuk eşliğinde cinsiyet kalıplarını yıkan bir deneyim vadediyor. Sorunlu bölgeleri hedefleyen gece bakım yağı, cildi canlandıran antioksidan özlü serum, cildi tazeleyen temizleme suyu, botanik yağlardan elde edilen nemlendirici ve daha birçok ürün doğanın gücünü cildinizde hissetmenizi ve güzelliği keşfetmenizi sağlayacak. Karma bir güzellik koleksiyonu oluşturan Nuxe, cilt bariyerini koruyarak sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için çalışmalar düzenliyor. Doğada kolayca çözünebilen ve geri dönüştürebilir ambalajlar tercih ederken, çevreye duyarlı olmayı ihmal etmiyor. Organik bileşenlerden oluşan içeriğiyle Nuxe Organic serisi, doğadan yararlanarak hem cildinizi hem de çevreyi korumayı hedefliyor.

Nuxe
Organik
Organic
Benzer İçerikler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Zamansız hediyeler Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.
31.12.2020
Güzellik Soğuğa karşı: Hipp Babysanft Hipp Babysanft organik dudak nemlendiricisi soğuğa karşı kalkan oluşturarak kış aylarınızın vazgeçilmezi olmaya hazır.
08.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021