All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 28.08.2020 Doğayı hissedin Yunus Başaran

İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.

Doğal kaynaklı bileşenlerle oluşturulan Nuxe Organic serisi cilt bakımı rutininizi yeniden yaratmaya geliyor. %100 doğal kaynaklardan sağlanan kokuları, sertifikalı organik içerikleri ve yeşil teknolojiden elde edilen aktif bileşenleri ile Nuxe, ciltte gözle görünür etki yaratmayı hedefliyor. Çevreye duyarlı üretilen organik seri, duyusal bir yolculuk eşliğinde cinsiyet kalıplarını yıkan bir deneyim vadediyor. Sorunlu bölgeleri hedefleyen gece bakım yağı, cildi canlandıran antioksidan özlü serum, cildi tazeleyen temizleme suyu, botanik yağlardan elde edilen nemlendirici ve daha birçok ürün doğanın gücünü cildinizde hissetmenizi ve güzelliği keşfetmenizi sağlayacak. Karma bir güzellik koleksiyonu oluşturan Nuxe, cilt bariyerini koruyarak sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için çalışmalar düzenliyor. Doğada kolayca çözünebilen ve geri dönüştürebilir ambalajlar tercih ederken, çevreye duyarlı olmayı ihmal etmiyor. Organik bileşenlerden oluşan içeriğiyle Nuxe Organic serisi, doğadan yararlanarak hem cildinizi hem de çevreyi korumayı hedefliyor.

Nuxe
Organik
Organic
Benzer İçerikler
Güzellik Doğayı hissedin İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.
28.08.2020
Güzellik Güneşe Nuxe önlemi Nuxe, yaz sıcaklarına karşı profesyonel bir destek sunarak aynı zamanda Oceanoplastic oluşumuna destek oluyor.
12.06.2020
Güzellik En iyi organik makyaj markaları Artık pek çok şeyi kullanmadan önce içeriğe dikkat ediyoruz. Söz konusu makyaj olduğunda da durum değişmiyor.
28.04.2020
Son Eklenenler
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020
Güzellik Eşsiz dudaklar Bu sonbahar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 5 ruj önerisi sizlerle.
24.09.2020
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020