All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Doğallığın sihri Merve Girgin

Yıpranmış saçlar, Aveda Botanical Repair serisi ile ipeksi dokusunu yeniden kazanıyor,

Kullanılan çeşitli saç ürünlerinden ve hava koşullarından yıpranan saçları, yoğun onarım sağlayan güçlü ve etkili bakım ürünleriyle canlandırmak oldukça kolay.  Çevresel sorumlulukları yerine getirmesi ile güzellik sektöründe dikkat çeken Avea, bitkisel teknolojiye sahip vegan Botanical Repair serisi ile saçları kökten uca güçlendirmeyi amaçlıyor. Dünya çapında en güçlü bitkisel içerikleri araştıran uzman ekip, en zengin beslenmeyi sağlayan ve saçı anında onarıp güçlendiren bu seri ile saç bakım rutinini dönüştürmeye hazırlanıyor.  Temelde, saçın üç katmanına etki ederek, bitkisel moleküller ile saçın yapısal bütünlüğünü korumayı hedefleyen seri, geniş bir ürün skalasına sahip. Güçlendirici şampuan, saç kremi, maske, durulanmayan bakım kremi ile daha canlı, yumuşak ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca profesyonellere özel hazırlanan salon bakımı serisi de renklendirme gibi işlemlerde saçı hazırlayarak saç bağlarını güçlendirir ve bakım yapar.

%93 doğal türevli bakım serisi sacha inchi, avokado ve organik sertifikalı yeşil çay gibi bitkisel içerikleri sayesinde kırılmayı önleyerek saçı Içten dışa onarmayı başarıyor. Çevreci duruşuyla da dikkat çeken Aveda, silikonsuz, hafif çiçek kokulu ve taze aromaya sahip ürünler yaratıyor. Doğadan aldığı güçle hayat bulan saçlar, hayvan dostu ve yenilebilir enerji ile %100 rüzgâr enerjisi kullanan Aveda ile gözle görülür biçimde değişime uğruyor. 

Aveda
saç-bakımı
Benzer İçerikler
Güzellik Doğallığın sihri Yıpranmış saçlar, Aveda Botanical Repair serisi ile ipeksi dokusunu yeniden kazanıyor,
16.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020
Güzellik Eşsiz dudaklar Bu sonbahar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 5 ruj önerisi sizlerle.
24.09.2020
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020