All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Cildinizle ilgili bilmedikleriniz Onur Özcan

Kozmetik devleri arasında yer alan La Roche-Posay, cilt sağlığı üzerine farkındalık yaratıyor.

Mevsim geçişleri, hava kirliliği, güneş ışınları ve bu etkenlere son olarak eklenen pandemi… Tüm bu etkenler ve daha fazlası cilt sağlığımızı olumsuz yönde etkiliyor ve akne, egzama, alerji gibi hayat kalitemizi doğrudan etkileyen rahatsızlıklarla neden oluyor. Bu sorunlarla nasıl başa çıkacağınızı biliyor musunuz? La Roche-Posay düzenlediği DermLive etkinliği ve etkinlik beraberinde başlattığı #CildinGörünendenFazlası etiketiyle tüm bu sorunlar ile nasıl başa çıkacağınız konusunda bizleri bilgilendirmeyi hedefliyor.

24 Kasım Salı günü 5000'den fazla konuk, gazeteci, influencer, dermatolog ve 60'tan fazla ülkeden hastayla düzenlenen DermLive etkinliğinde dermatologların, doktorların ve alanın diğer uzmanlarının ender bilgileri dinleyicilerle paylaşıldı. Bunun yanı sıra markanın 2021 yılında atacağı önemli adımlardan da bahsedildi. Etkinlikte cilt sağlığının, psikolojiden yaşam kalitesine kadar hayatımızın hangi noktalarını ne derece etkilediği konularına da değinildi. Her bir cilt problemi alanın uzmanları ile farklı atölyelerde incelendi. La Roche-Posay #CildinGörünendenFazlası etiketiyle birlikte instagram üzerinden gerçekleştireceği canlı yayınlar ile daha geniş kitleleri bilgilendirecek. 7, 10 ve 14 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek canlı yayınlarda uzman dermatologlar ve psikologlar dermatolojinin hayatımız üzerindeki etkileri hakkında konuşacaklar. Tanınmış influencer’lardan Nur Bilen Yavuzer, Meriç Küçük ve Elvin Levinler de canlı yayınlara katılarak güzellik ve bakım ile ilgili deneyimlerini paylaşacaklar.

La Roche-Posay
Cilt Bakımı
Sağlık
Güzellik
Benzer İçerikler
Güzellik Ameliyatsız çözümler Değişen güzellik algıları ile hayatımıza giren uygulamaları yakından inceliyoruz.
28.12.2020
Güzellik #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.
16.12.2020
Güzellik Daha sağlıklı bir cilt için HoneyMoon Skin’in üst kalite cilt bakım ürünleriyle cildinizi şımartın.
04.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021