All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.02.2021 Büyüleyici ferahlık Onur Özcan

Öyle bir koku düşünün ki ilhamını Laguna Beach’den alıyor. Stüssy x Comme des Garçons bizleri büyülemeye geliyor.

Stüssy ve Comme des Garçons markaları adından söz ettirecek bir parfüm için yeniden bir araya geldi. İkilinin sunduğu ortak tasarımlar moda dünyasının çok sevilen tasarımları arasında yerini sağlamlaştırdı. Fakat bu kez bir koku yaratmak için bu iki özel markanın aynı masaya oturması büyük bir beklentiyi de beraberinde getirdi. Stüssy’nin doğduğu yer olan Laguna Beach’ten ve şehrin ritminden ilham alarak özenle yaratılan yeni koku 5 Şubat tarihinde satışa sunuldu. Bu parfüm için adeta denizin ferahlığını bir şişede hapsediyor diyebiliriz. Özel notalar arasındaki denge çiçek notaları ile zenginleşerek ortaya tazeliğin ve ferahlığın armonisi çıkıyor. Stüssy x Comme des Garçons ikilisinin güzellik sektörüne attığı bu ortak adım beraberinde yeni sürprizlerin de gelebileceğine işaret ediyor. İlkbahar-Yaz sezonu için sizi yormayacak ama kolayca kendini hissettirebilecek bir koku arıyorsanız ideal bir tercih.

Stüssy
Comme des Garçons
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021