All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Burberry'den dijital adım Onur Özcan

Yüzünüze hiçbir ürün sürmeden makyaj yapmış mıydınız? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Herkes kamera karşısına!

Burberry Beauty, yeni ürünü Essentials Glow Palette için interaktif makyaj deneyimi yaşayabileceğiniz bir sitte hazırladı. Tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunmak için tasarlanan palette kontür, allık ve highlighter ürünleri üçü bir arada olarak yer alıyor. Essentials Glow Palette-01 numaralı ürün açıktan orta tonlara Essentials Glow Palette-02 numaralı ürün ise orta tonlardan koyu tonlara ilerliyor.

İnteraktif makyaj deneyimine ortak olmak için Burberry Beauty Virtual Studio sitesine bir fotoğrafınızı yüklemek. Yüklediğiniz fotoğrafa göre cilt tonunuzdan kaş şeklinize kadar birçok yüz özelliğiniz analiz ediliyor ve alt kısımdaki bölgeden nasıl bir makyaj istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Kullanılan üst düzey grafikler sayesinde ultra gerçekçi bir makyaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

Burberry
Burberry Beauty
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021