All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.12.2020 Bireyselliğe vurgu Merve Girgin

Gucci Beauty, kozmetik ailesinin yeni üyeleri ile bireyselliğe ve çeşitliliğe vurgu yapıyor.

“Makyaj, yansıtmak istediğimiz kimliği oluşturmak için kullanılabilir ama bu, zaten var olanı değiştirmemiz gerektiği anlamına gelmez; amaç bireyselliği öne çıkarmak, gizlemek değil” diyor Gucci’nin yaratıcı beyni Alessandro Michele. Lüks modaevinin kozmetik sektörüne atılımı hız kesmeden devam ediyor.  

Makyaj öncesi kullanım için sunulan The Silk Priming Serum, hafif ve yumuşak formu sayesinde cildi tüm gün nemli ve canlı gösteriyor. Gözenek görünümünü azaltan serum, Gucci Beauty’nin imza renkleri pembe ve altın sarısı şişelerde yer alıyor. İpeksi bir cilt vadeden Natural Finish Fluid Foundation ise 40 adet renk seçeneği sayesinde cilt ile bütünleşiyor ve doğal bitiş sağlıyor.  

gucci
gucci-beauty
Benzer İçerikler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021