All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.12.2020 Bireyselliğe vurgu Merve Girgin

Gucci Beauty, kozmetik ailesinin yeni üyeleri ile bireyselliğe ve çeşitliliğe vurgu yapıyor.

“Makyaj, yansıtmak istediğimiz kimliği oluşturmak için kullanılabilir ama bu, zaten var olanı değiştirmemiz gerektiği anlamına gelmez; amaç bireyselliği öne çıkarmak, gizlemek değil” diyor Gucci’nin yaratıcı beyni Alessandro Michele. Lüks modaevinin kozmetik sektörüne atılımı hız kesmeden devam ediyor.  

Makyaj öncesi kullanım için sunulan The Silk Priming Serum, hafif ve yumuşak formu sayesinde cildi tüm gün nemli ve canlı gösteriyor. Gözenek görünümünü azaltan serum, Gucci Beauty’nin imza renkleri pembe ve altın sarısı şişelerde yer alıyor. İpeksi bir cilt vadeden Natural Finish Fluid Foundation ise 40 adet renk seçeneği sayesinde cilt ile bütünleşiyor ve doğal bitiş sağlıyor.  

gucci
gucci-beauty
Benzer İçerikler
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021