All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Bakım alışverişi zamanı Yunus Başaran

Evde kalmanın büyük önem taşıdığı günlerde bakım ürünlerimiz tükenebiliyor. Yves Rocher tam da burada devreye giriyor.

Fransa menşei, tamamen doğa dostu ürünleriyle ünlü Yves Rocher, yaşlanma karşıtı, yoğun nemlendiricili, ferahlatıcı, leke karşıtı maskeleri ile feraha ereceğimizi umut ettiğimiz 2020 İlkbahar-Yaz’ına hazırlanmamız için elinden geleni yapıyor. Cildimizin ihtiyacına en uygun, günden güne en pürüzsüz cilde ulaşmamızı sağlayan bu maske türlerine internet kanalından ulaşmanız için inanılmaz bir fırsat tanıyor. Elixir Jeunnesse detoks etkili yaşlanma karşıtı, Hydra Vegetal yoğun nemlendirici maske, ferahlatan ışıltı veren maske, arındıran, cildi derinlemesine temizleyen maske ve White Botanical leke karşıtı gençleştirici ve aydınlatıcı uyku maske seçeneklerinin yer aldığı geniş ürün grubu, internet sitesi ve mobil uygulamada %30 indirim ile sizi bekliyor. Kaçırmayın!

Yves Rocher
indirim
maske
Benzer İçerikler
Güzellik Yves Rocher’nin minik devleri Geçtiğimiz aylarda Yves Rocher ailesine dahil olup hepimizi gururlandıran, ALL Mayıs sayımızın kapak konuğu Cansu Akın’ın yorumlarıyla, gelin hep birlikte Sebo Vegetal ürünlerine yakından bakalım.
05.05.2020
Moda #ALLradar: Sophie Dahl Yves Saint Laurent’ın kışkırtıcı kampanya çekimleri arasından düşen büyük beden model Sophie Dahl merceğimiz altında. 
30.04.2020
Güzellik Bakım alışverişi zamanı Evde kalmanın büyük önem taşıdığı günlerde bakım ürünlerimiz tükenebiliyor. Yves Rocher tam da burada devreye giriyor.
24.03.2020
Son Eklenenler
Güzellik Yeşil çay mucizesi Cilt üstünde şaşırtıcı faydaları.
05.06.2020
Güzellik Güneş koruması evde de devam ediyor Her ne kadar eskisi kadar sık dışarı çıkamasak da, bu durum güneş kremi kullanmayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmiyor.
30.05.2020
Güzellik Tırnakları beyazlatma yolları Fazla oje sürmekten ya da protez tırnakların ardından rengi değişen tırnaklarınıza bakım yapma zamanı!
28.05.2020