All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Bakım alışverişi zamanı Yunus Başaran

Evde kalmanın büyük önem taşıdığı günlerde bakım ürünlerimiz tükenebiliyor. Yves Rocher tam da burada devreye giriyor.

Fransa menşei, tamamen doğa dostu ürünleriyle ünlü Yves Rocher, yaşlanma karşıtı, yoğun nemlendiricili, ferahlatıcı, leke karşıtı maskeleri ile feraha ereceğimizi umut ettiğimiz 2020 İlkbahar-Yaz’ına hazırlanmamız için elinden geleni yapıyor. Cildimizin ihtiyacına en uygun, günden güne en pürüzsüz cilde ulaşmamızı sağlayan bu maske türlerine internet kanalından ulaşmanız için inanılmaz bir fırsat tanıyor. Elixir Jeunnesse detoks etkili yaşlanma karşıtı, Hydra Vegetal yoğun nemlendirici maske, ferahlatan ışıltı veren maske, arındıran, cildi derinlemesine temizleyen maske ve White Botanical leke karşıtı gençleştirici ve aydınlatıcı uyku maske seçeneklerinin yer aldığı geniş ürün grubu, internet sitesi ve mobil uygulamada %30 indirim ile sizi bekliyor. Kaçırmayın!

Yves Rocher
indirim
maske
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni yıl heyecanı Sephora, hem kendini, hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için heyecan verici kampanyalar hazırladı
09.12.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021