All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Bakım alışverişi zamanı Yunus Başaran

Evde kalmanın büyük önem taşıdığı günlerde bakım ürünlerimiz tükenebiliyor. Yves Rocher tam da burada devreye giriyor.

Fransa menşei, tamamen doğa dostu ürünleriyle ünlü Yves Rocher, yaşlanma karşıtı, yoğun nemlendiricili, ferahlatıcı, leke karşıtı maskeleri ile feraha ereceğimizi umut ettiğimiz 2020 İlkbahar-Yaz’ına hazırlanmamız için elinden geleni yapıyor. Cildimizin ihtiyacına en uygun, günden güne en pürüzsüz cilde ulaşmamızı sağlayan bu maske türlerine internet kanalından ulaşmanız için inanılmaz bir fırsat tanıyor. Elixir Jeunnesse detoks etkili yaşlanma karşıtı, Hydra Vegetal yoğun nemlendirici maske, ferahlatan ışıltı veren maske, arındıran, cildi derinlemesine temizleyen maske ve White Botanical leke karşıtı gençleştirici ve aydınlatıcı uyku maske seçeneklerinin yer aldığı geniş ürün grubu, internet sitesi ve mobil uygulamada %30 indirim ile sizi bekliyor. Kaçırmayın!

Yves Rocher
indirim
maske
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni yıl heyecanı Sephora, hem kendini, hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için heyecan verici kampanyalar hazırladı
09.12.2020
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Güzellik Kilo vermenin yeni adı Kilo veremeyenler ve farklı çözümlerin arayışında olanlar yeni bir teknoloji öneriyoruz.
09.04.2021
Güzellik Cildinize ışıltı katın Yeni mevsime siz de cildinizi yenileyerek girmeye ne dersiniz?
05.04.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021