All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 24.03.2020 Bakım alışverişi zamanı Yunus Başaran

Evde kalmanın büyük önem taşıdığı günlerde bakım ürünlerimiz tükenebiliyor. Yves Rocher tam da burada devreye giriyor.

Fransa menşei, tamamen doğa dostu ürünleriyle ünlü Yves Rocher, yaşlanma karşıtı, yoğun nemlendiricili, ferahlatıcı, leke karşıtı maskeleri ile feraha ereceğimizi umut ettiğimiz 2020 İlkbahar-Yaz’ına hazırlanmamız için elinden geleni yapıyor. Cildimizin ihtiyacına en uygun, günden güne en pürüzsüz cilde ulaşmamızı sağlayan bu maske türlerine internet kanalından ulaşmanız için inanılmaz bir fırsat tanıyor. Elixir Jeunnesse detoks etkili yaşlanma karşıtı, Hydra Vegetal yoğun nemlendirici maske, ferahlatan ışıltı veren maske, arındıran, cildi derinlemesine temizleyen maske ve White Botanical leke karşıtı gençleştirici ve aydınlatıcı uyku maske seçeneklerinin yer aldığı geniş ürün grubu, internet sitesi ve mobil uygulamada %30 indirim ile sizi bekliyor. Kaçırmayın!

Yves Rocher
indirim
maske
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Güzellik Yeni akne sebebi: Maskeler Sıcak havalarla birlikte cildimiz sivilcelere daha da meyilli olurken, üzerine bir de maskeler ekleniyor. Peki maskelerin sebep olduğu akneler için alınabilecek önlemler neler?
22.06.2020
Güzellik Yves Rocher’nin minik devleri Geçtiğimiz aylarda Yves Rocher ailesine dahil olup hepimizi gururlandıran, ALL Mayıs sayımızın kapak konuğu Cansu Akın’ın yorumlarıyla, gelin hep birlikte Sebo Vegetal ürünlerine yakından bakalım.
05.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Ariana Grande’den yeni parfüm Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.
10.08.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil kolonya Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.
20.07.2020