All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 10.08.2020 Ariana Grande’den yeni parfüm Züleyha Koltuk

Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.

Karantina döneminde bile çalışmayı bırakmayan Grande, en son Justin Bieber ile Stick With U şarkısını paylaşmıştı. Şimdi ise kendisinden yeni bir albüm beklentisi içinde olan hayranlarına Instagram hikayelerinden yeni bir parfüm üzerinde çalıştığının haberini verdi. Paylaştığı fotoğraf ile parfümün pembe kristal bir şişeye sahip olduğunun ipucunu Grande, parfümün ismini 2018 yılında yayınladığı Sweetener albümünden şarkı ismi olan R.E.M. koydu. Şarkısındaki gibi parfümü de uykuda rüya gördüğü evresiyle alakalı. Parfüm paketinde ise kendisinin Break Free video klibindeki kostümüyle kendisi var. Ayrıca hikayesinde “Doğrusunu söylemek gerekirse rüyalarımda hep break free halimdeyim” metnine yer verdi. Henüz fiyatı belli olmayan altıncı parfümü olacak R.E.M. bu ay içerisinde Ulta Beauty mağazalarında satışa çıkacak.

Galeri
Ariana Grande
Parfüm
Benzer İçerikler
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Güzellik Ariana Grande’den yeni parfüm Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.
10.08.2020
Lifestyle Chromatica yayınlandı Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica yayınlandı.
29.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020
Güzellik Eşsiz dudaklar Bu sonbahar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 5 ruj önerisi sizlerle.
24.09.2020
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020