All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.05.2020 80'ler gençliği All Magazine

Elvis Presley’nin bir döneme damgasını vuran pompadour saç modeli, yepyeni bir yorumla yeniden gündemde.

Disko yılları olarak bilinen 80’li yıllar ikonik stiliyle 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda yeniden gündemde. Bu iddialı dönüşün öncüsü ise Stuart Vevers. İngiliz tasarımcı, Coach’un New York Moda Haftası’nda gerçekleşen defilesinde ünlü saç stilisti Guido Palau ile birlikte o dönemin Amerikan gençliğine gönderme yapıyor.

Cindy Crawford, Linda Evangelista, Naomi Campbell ve George Michael gibi isimlerle çalışan Palau, marka için pompadour saç modelini günümüze yorumluyor. Erkeksi bir görünüm yaratan, ön kısmı arkaya doğru burgulu bu model Coach’un yanı sıra Boss, Annakiki, Dolce & Gabbana ile Haider Ackermann 2020 İlkbahar-Yaz defilelerinde de karşımıza çıkıyor. Uygulaması ise göründüğünden çok daha kolay. Saçlarınızı yandan ayırın ve geniş kısımdaki saçları yuvarlak bir fırçaya sararak arkaya doğru sıcak fön tutarak tarayın. Ve şimdi dikkatleri üstünüze çekmek için sokağa çıkabilirsiniz.

Galeri
GUZELLIK
SAC
SAC-TREND
KAIA-GERBER
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Moda Sweatshort'lar ile yaz konforu Bella Hadid ile birlikte eşofman şortlar yeniden gündemde.
21.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Son Eklenenler
Güzellik Ariana Grande’den yeni parfüm Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.
10.08.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil kolonya Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.
20.07.2020