All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.05.2020 80'ler gençliği All Magazine

Elvis Presley’nin bir döneme damgasını vuran pompadour saç modeli, yepyeni bir yorumla yeniden gündemde.

Disko yılları olarak bilinen 80’li yıllar ikonik stiliyle 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda yeniden gündemde. Bu iddialı dönüşün öncüsü ise Stuart Vevers. İngiliz tasarımcı, Coach’un New York Moda Haftası’nda gerçekleşen defilesinde ünlü saç stilisti Guido Palau ile birlikte o dönemin Amerikan gençliğine gönderme yapıyor.

Cindy Crawford, Linda Evangelista, Naomi Campbell ve George Michael gibi isimlerle çalışan Palau, marka için pompadour saç modelini günümüze yorumluyor. Erkeksi bir görünüm yaratan, ön kısmı arkaya doğru burgulu bu model Coach’un yanı sıra Boss, Annakiki, Dolce & Gabbana ile Haider Ackermann 2020 İlkbahar-Yaz defilelerinde de karşımıza çıkıyor. Uygulaması ise göründüğünden çok daha kolay. Saçlarınızı yandan ayırın ve geniş kısımdaki saçları yuvarlak bir fırçaya sararak arkaya doğru sıcak fön tutarak tarayın. Ve şimdi dikkatleri üstünüze çekmek için sokağa çıkabilirsiniz.

Galeri
GUZELLIK
SAC
SAC-TREND
KAIA-GERBER
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni mevsim yeni saçlar Eğer yaz sonrası saçlarınızda bir değişiklik yapmadıysanız Sonbahar-Kış sezonu için saç tavsiyeleri sizlerle.
24.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Alışveriş #ALLloves: Çantalar ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.
08.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik Burberry'den dijital adım Yüzünüze hiçbir ürün sürmeden makyaj yapmış mıydınız? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Herkes kamera karşısına!
26.10.2020
Güzellik Yeni Fibre Clinix ile tanışın Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.
23.10.2020
Güzellik MAC’in yeni yüzü kim oldu? Kozmetik devi Mac, markanın yeni yüzünü instagram paylaşımıyla duyurdu.
19.10.2020