All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.05.2020 80'ler gençliği All Magazine

Elvis Presley’nin bir döneme damgasını vuran pompadour saç modeli, yepyeni bir yorumla yeniden gündemde.

Disko yılları olarak bilinen 80’li yıllar ikonik stiliyle 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda yeniden gündemde. Bu iddialı dönüşün öncüsü ise Stuart Vevers. İngiliz tasarımcı, Coach’un New York Moda Haftası’nda gerçekleşen defilesinde ünlü saç stilisti Guido Palau ile birlikte o dönemin Amerikan gençliğine gönderme yapıyor.

Cindy Crawford, Linda Evangelista, Naomi Campbell ve George Michael gibi isimlerle çalışan Palau, marka için pompadour saç modelini günümüze yorumluyor. Erkeksi bir görünüm yaratan, ön kısmı arkaya doğru burgulu bu model Coach’un yanı sıra Boss, Annakiki, Dolce & Gabbana ile Haider Ackermann 2020 İlkbahar-Yaz defilelerinde de karşımıza çıkıyor. Uygulaması ise göründüğünden çok daha kolay. Saçlarınızı yandan ayırın ve geniş kısımdaki saçları yuvarlak bir fırçaya sararak arkaya doğru sıcak fön tutarak tarayın. Ve şimdi dikkatleri üstünüze çekmek için sokağa çıkabilirsiniz.

Galeri
GUZELLIK
SAC
SAC-TREND
KAIA-GERBER
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021