All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.05.2020 80'ler gençliği All Magazine

Elvis Presley’nin bir döneme damgasını vuran pompadour saç modeli, yepyeni bir yorumla yeniden gündemde.

Disko yılları olarak bilinen 80’li yıllar ikonik stiliyle 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda yeniden gündemde. Bu iddialı dönüşün öncüsü ise Stuart Vevers. İngiliz tasarımcı, Coach’un New York Moda Haftası’nda gerçekleşen defilesinde ünlü saç stilisti Guido Palau ile birlikte o dönemin Amerikan gençliğine gönderme yapıyor.

Cindy Crawford, Linda Evangelista, Naomi Campbell ve George Michael gibi isimlerle çalışan Palau, marka için pompadour saç modelini günümüze yorumluyor. Erkeksi bir görünüm yaratan, ön kısmı arkaya doğru burgulu bu model Coach’un yanı sıra Boss, Annakiki, Dolce & Gabbana ile Haider Ackermann 2020 İlkbahar-Yaz defilelerinde de karşımıza çıkıyor. Uygulaması ise göründüğünden çok daha kolay. Saçlarınızı yandan ayırın ve geniş kısımdaki saçları yuvarlak bir fırçaya sararak arkaya doğru sıcak fön tutarak tarayın. Ve şimdi dikkatleri üstünüze çekmek için sokağa çıkabilirsiniz.

Galeri
GUZELLIK
SAC
SAC-TREND
KAIA-GERBER
Benzer İçerikler
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Moda Eşofman altlarında yeni dönem Karantina döneminde hepimizin severek giydiği eşofman altları yaz sezonunda güncelleniyor. Eşofmanlar şort olarak gardıroplarımızda yer almaya başlıyor.
29.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Yeşil çay mucizesi Cilt üstünde şaşırtıcı faydaları.
05.06.2020
Güzellik Güneş koruması evde de devam ediyor Her ne kadar eskisi kadar sık dışarı çıkamasak da, bu durum güneş kremi kullanmayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmiyor.
30.05.2020
Güzellik Tırnakları beyazlatma yolları Fazla oje sürmekten ya da protez tırnakların ardından rengi değişen tırnaklarınıza bakım yapma zamanı!
28.05.2020